Čakáte na PC vydanie hry Monster Hunter: World? Hru čaká menší odklad a dočkáme sa jej až na jeseň

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hovorí vám niečo hra Monster Hunter: World? Ak na ňu netrpezlivo čakáte, mám pre vás zlú správu. Hra sa totižto mala vydávať na konci mesiaca, no PC verzia sa k nám dostaví až neskôr. Túto informáciu prezradil výrobca Ryozo Tsujimoto, ktorý celú situáciu objasnil. Chce totižto, aby sa hra na trh dostala bez akýchkoľvek problémov a s plnou verziou. Tak ako si daná hra zaslúži.

„Pri hlavnej hre Monster Hunter musíme byť opatrní. Je to náš prvý počítačový titul a je to niečo, čo nás uistí v tom, že to robíme dobre. Momentálne riešime konzolovú verziu a musíme pokročiť vo vývoji. Chceme túto verziu dostať do sveta a potom získať nejaký ten čas a pokúsiť sa konečne dokončiť PC verziu tejto hry. Čo najlepšie ako to len bude možné.“ 

Tsujimoto taktiež dodal, že PC vydanie si vyžaduje „extra prácu„, pokiaľ ide o vytváranie systémov. Pretože ako je dobre známe, konzoly majú svoje vlastné existujúce siete – PSN a Xbox Live.

„Ak sa bavíme o vydaní hry na PC, vyžaduje si to ďalšiu prácu. Na konzole to je úplne niečo iné. Stačí sa pripojiť do vlastnej siete a môžete sa baviť. Ale na počítači musíme pracovať viac, aby sme do systému dostali vlastný „matchmaking“ a aby to celé fungovalo. Preto dúfam, že sa to vyrieši čím najskôr a počítačoví užívatelia nebudú čakať dlho. Chceme vám priniesť naozaj skvelý optimalizovaný počítačový zážitok.“

Monster Hunter: World sa predstaví na PS4 a Xbox One26. januára. Počítačová verzia sa nakoniec ukáže oveľa neskôr, kedy sa vydanie tejto verzie predpokladá niekedy na jeseň. No ak ste fanúšikom tohto žánru, čakať sa určite oplatí. Hra vyzerá naozaj zaujímavo, čomu svedčí aj trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.  

 

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -