Čínsky trailer k filmu Monster Hunter dorazil a s ním aj nový potešujúci dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dátum uvedenia nadchádzajúceho filmu Monster Hunter bol opätovne preložený a najnovší trailer pre čínske publikum na seba láka s niekoľkými novými zábermi.

Filmovú adaptáciu videoherného hitu má na starosti režisér Paul W.S. Anderson, ktorý má na konte série Resident Evil Rallye smrti. V hlavnej úlohe sa ukáže jeho manželka Milla Jovovich, ktorá mu hrala hlavnú protagonistku aj vo filmoch Resident Evil.

Nový čínsky trailer a dátum vydania sci-fi filmu Monster Hunter

Štúdio Sony Pictures vydalo ďalší krátky trailer na filmovú adaptáciu japonskej hry Monster Hunter, ktorá sa stretla s veľkým počtom preložení. Pôvodne sme sa mali očakávanej sci-fi nálože dočkať v septembri 2020, ale neskôr padla premiéra na 23. apríl 2021.

No ani jeden z predošlých dátumov už neplatí a po novom si máme do kalendárov poznačiť 25. december 2020, kedy sa Monster Hunter postaví do cesty DC filmu Wonder Woman 1984.

Za zmienku určite stojí aj presunutie ďalších dvoch filmov, ktoré Sony uvádza pod hlavičkou Columbia Pictures – Fatherhood od režiséra Paula Weitza uvidíme 16. apríla 2021 a Králik Peter na úteku sa do kín dostaví 2. apríla 2021.

trailer na film monster hunter
Zdroj: impawards.com

Čo treba vedieť o filmovej adaptácii hry Monster Hunter?

V hlavnej úlohe sa ukáže spomínaná Jovovich ako Lt. Artemis a sekundovať jej bude herec Tony Jaa (Ong-bak). Ďalšími tvárami budú Ron Perlman (Hellboy), T.I. Harris (Ant-Man a Wasp), Diego Boneta (Luis Miguel), Meagan Good (Code Black) a Josh Helman (X-Men: Budúca minulosť).

Spolu sa všetci ocitnú na nepriateľskom a neznámom území, v ktorom na každom rohu číhajú monštrá s jediným poslaním zabiť každého, kto sa sa im postaví do cesty.

Aj keď znie celý tento koncept zaujímavo, šanca uspieť na domácom trhu je mizivá a preto sa film snaží zasiahnuť ázijský trh, odkiaľ Monster Hunter pochádza. Či sa však tomuto počinu podarí uspieť uvidíme až v nasledujúcich mesiacoch. Dovtedy si nezabudnite pozrieť spomínaný čínsky trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Čo hovoríte na nový trailer a dátum vydania filmu Monster Hunter? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -