Režiséri 21 Jump Street sa opäť spoja s Channingom Tatumom. Výsledkom bude „Monster movie“ od Universal

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Phil Lord v tom nebude sám a s projektom mu pomôže aj jeho dlhoročný parťák Chris Miller, čoho výsledkom bude nový „Monster movie“ s jedným z klasických monštier filmového štúdia Universal.

Režiséri 21 Jump Street si taktiež opäť skúsia spoluprácu s Channingom Tatumom, ale tentokrát to bude namiesto akčnej komédie s určitosťou hororový počin. Otázkou však ostáva, ktorej postavy sa 40-ročný herec zhostí.

21 jump street
Zdroj: digitalspy.com

Channing Tatum a Chris Lord v novom „Monster movie“ od Universal

Projekt zatiaľ ešte stále nespoznal svoj názov a všetky podrobnosti sú pred verejnosťou utajované. No ak má byť hlavnou zápornou postavou filmu jedna z klasických príšer Universalu, vybrať si môžeme medzi Draculom, Frankensteinom a inými zaujímavými postavami. V súčasnosti však nevieme, ktorá z nich to bude, ako ani to, či sa jej podarí nadviazať na úspech posledného hororového hitu The Invisible Man.

Kombinácia Phil Lord a Chris Miller je určite dobrý nápad. S Tatumom už skúsenosti majú a nám neostáva nič iné, ako si počkať na výsledok. Scenár napíše Roland Emmerich (Deň nezávislosti, Godzilla).

Phil Lord monster movie Universal
Zdroj: io9.gizmodo.com

Vybralo si štúdio Universal tých správnych tvorcov?

Lord, Miller a Tatum sa prvýkrát stretli v roku 2012 pri filme 21 Jump Street. Ten sa stal obrovským hitom, čo vyústilo do výroby pokračovania. Oba filmy si dodnes zarobili 533 miliónov dolárov. Režiséri zaznamenali úspech aj pri animovaných filmoch Oblačno, miestami fašírky a Lego príbeh. Za ich najväčší počin však jednoznačne považujeme film Spider-Man: Paralelné svety, za ktorý boli odmenení Oscarmi.

Okrem toho majú na pláne aj ďalší filmový projekt s Ryanom Goslingom, v ktorom nás zavedú do vesmíru. Novinka bude založená na novom románe od spisovateľa Andyho Weira (Marťan). Nebudú chýbať ani v pozícii producentov pri pokračovaní Paralelných svetov, takže ich zaneprázdnenosť určite neminie. No aj napriek tomu im prajeme veľa šťastia. Ohľadom ďalších aktualizácií vás budeme informovať.

Čo hovoríte na príchod nového „Monster movie“ od štúdia Universal, ktorý zrežírujú Chris Miller a Phil Lord? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -