Oscar Isaac sa vyjadril k tomu, či sa Moon Knight a Midnight Sons spolu objavia v MCU

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Počas premiéry seriálu Moon Knight odpovedal Oscar Isaac na otázku, či ho niekedy uvidíme v MCU spolu s Midnight Sons

Už prešlo pár rokov, odkedy Marvel Studios oficiálne potvrdili, že Moon Knight bude súčasťou Štvrtej fázy MCU. Premiéra seriálu Moon Knight, ktorý bude môcť ukázať temnejšiu stránku marvelovského univerza, je stanovená na Disney+ na konci marca 2022. Seriál sa zameria na psychickú poruchu, egyptskú mytológiu a ďalšie nadpozemské prvky.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Keďže sme postavu Moon Knighta ešte nemali šancu v rámci MCU spoznať, Marvel doteraz ani neprezradil, kde ho (po skončení seriálu) uvidíme ďalej. Na rozdiel od superhrdinky Kamaly Khan, ktorá sa objaví okrem vlastného seriálu Ms. Marvel aj vo filme The Marvels, budúcnosť Oscara Isaaca je oficiálne ešte stále neistá. Preto tu vzniká priestor pre rôzne špekulácie o tom, čo bude s Moon Knightom, keď seriál skončí. Ak sa však pozrieme na jeho komiksové príbehy, nájdeme pár možností. Jednou z nich je začleniť ho práve do tímu tzv. supernatural Avengers, inak známeho aj ako Midnight Sons.

Keďže pred pár dňami prebehlo niekoľko premiér Moon Knighta určených pre verejnosť, k téme Midnight Sons sa krátko vyjadril aj sám Oscar Isaac. Na červenom koberci počas americkej premiéry seriálu povedal portálu ComicBook, že „tie komiksové príbehy sú úžasné a cool. Určite by bolo cool vidieť ich všetkých spolu, no nie?“.

midnight sons
Zdroj: quora.com

Kto sú Midnight Sons?

Midnight Sons sú súčasťou Marvel komiksov od roku 1992, kedy ich vzniku pomohol Doctor Strange. Moon Knight sa stal súčasťou MCU ako posledný člen tejto skupiny, pretože MCU debuty pre postavy Bladea a Werewolf by Night sú už viac-menej tiež na obzore. Oscar Isaac ale vyjadril záujem o konkrétnu zostavu v podobe Moon Knighta, Ghost Ridera, Punishera a Daredevila. Nejde o náhodu, keďže o všetkých týchto postavách sa v súčasnosti hovorí ako o takmer istých, že sa skôr či neskôr objavia v MCU.

V súčasnosti očakávame film Blade, Marvel Halloweensky špeciál, seriál Moon Knight a film Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Všetky tieto projekty významnou mierou skutočne smerujú k Midnight Sons. Preto by bolo istým spôsobom skôr prekvapivé, keby Marvel túto skupinu hrdinov v budúcnosti nepredstavil formou filmu alebo seriálu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Čo si myslíte o Midnight Sons? Chceli by ste ich vidieť v MCU? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -