Moon Knight v podaní Oscara Isaaca vyzerá úžasne. Nový trailer k MCU sérii prinesie na Disney+ poriadny chaos

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po troch týždňoch od oficiálneho náhľadu do seriálu prichádza úplne nový trailer k MCU sérii Moon Knight, ktorý sa objavil na tohtoročnom finále amerického futbalu. Super Bowl LVI je ako všetky predošlé finále opäť plný skvelých trailerov od popredných filmových štúdií. Výnimkou tomu nie sú ani spoločnosti Disney a Marvel, ktoré si pre komiksových fanúšikov pripravili hneď niekoľko prekvapení.

V hlavnej úlohe sa predstaví Oscar Isaac (Duna), ktorý sa pokúsi oživiť veľmi zvláštnu komiksovú postavu. Titulný charakter totiž trpí disociatívnou poruchou identity (DID), čo je zriedkavý a komplexný psychologický stav, pri ktorom človek zažíva dve alebo viac odlišných identít. Aj vďaka tomu je seriál ponorený skôr do temného vzhľadu a mal by nám lepšie ukázať príbeh jedného z najnásilnejších superhrdinov Marvelu. Issac dokonca avizoval, že pred nakrúcaním musel absolvovať náročný fyzický tréning, ktorý mu umožnil naučiť sa zvládať brutálne súboje. A tých by v seriáli nemalo byť vôbec málo!

Nový trailer k Disney+ sérii Moon Knight

Moon Knight otvára fanúšikom MCU úplne nový svet, v ktorom budú mať nadprirodzené hrozby viac nádych hororu, ako len obyčajného fantasy. V komiksoch mal predsa len Moon Knight vždy bližšie k tvorom noci, pričom sa pôvodne objavil vo vydaní Werewolf By Night z roku 1975. Nebude určite náhoda, že tento charakter uzrel svetlo sveta v Halloweenskom špeciály a do MCU zaručene privedie obrovský počet strašlivých momentov.

Okrem Isaaca v seriáli účinkujú May Calamawy (Ramy) a francúzsky herec Gaspard Ulliel. Sériu zrežíroval Mohamed Diab, spoločne s dvojicou režisérov Justinom Bensonom a Aaronom Moorheadom. Prvé séria pozostáva zo šiestich epizód, ktoré budú na platforme Disney+ vychádzať týždenne. Pilotný diel debutuje na malých obrazovkách 30. marca 2022.

Páčil sa ti nový trailer k MCU sérii Moon Knight? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -