Sleduj krátku ukážku na temný Marvel seriál Moon Knight. Prvý trailer dorazí už čoskoro

Nenechajte si ujsť

Emma Reichmannová
Emma Reichmannová
Volám sa Emma, mám 23 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu na univerzite v Trnave. Zaujímam sa o novinky hlavne z filmového a seriálového sveta. Okrem toho ma baví hudba, knihy a občas aj technológie.

Už čoskoro budeme mať šancu pozrieť si trailer k seriálu Moon Knight

Ako je známe, Moon Knight v hlavnej úlohe s Oscarom Isaacom je prvý MCU seriál, ktorý bude v roku 2022 odvysielaný na platforme Disney+. Po dlhšom čakaní však už konečne vieme, kedy fanúšikovia dostanú možnosť pozrieť si oficiálny trailer.

Portál ComicBook ako prvý informoval o tom, že trailer na seriál Moon Knight bude prvýkrát zverejnený v pondelok, 17. januára 2022 počas playoff americkej futbalovej ligy NFL. Úplne prvý, kto túto novinku zverejnil, je však Twitter účet platformy Hulu, ktorá bude futbalové zápasy vysielať. K tomuto oznámeniu pridali aj krátky teaser s novými zábermi Oscara Isaaca a Ethana Hawkea.

Presný dej seriálu je ešte stále neznámy

Hoci ešte nie je známe, o čom presne seriál bude, vieme, že Ethan Hawke stvárni hlavnú zápornú postavu. V nedávnom rozhovore pre portál Variety sa na otázku, či môže niečo o seriáli prezradiť, vyjadril veľmi vyhýbavo. Vraj jediný, kto o tom niečo vie, je jeho syn. Ten mu ako fanúšik Marvelu totiž pomáhal pri príprave na túto úlohu.

Oficiálny popis seriálu znie nasledovne: „Nový akčno-dobrodružný svetobežný seriál zobrazujúci komplexného a ostražitého jednotlivca trpiaceho disociatívnou poruchou osobnosti. Množstvo osobností, ktoré v ňom žijú, sa vrhnú do smrtiacej vojny bohov na pozadí moderného a starovekého Egypta.

trailer Moon Knight
Zdroj: gamesradar.com

Kedy bude mať Moon Knight premiéru?

Viaceré zdroje uvádzajú, že seriál sa začne vysielať skôr, než sme si pôvodne mysleli. Podľa nich uvidíme premiéru tohto MCU seriálu už 30. marca. Nejde však o oficiálne informácie. Preto treba tento dátum brať s rezervou a rátať s tým, že sa možno ešte zmení. Svedčí o tom aj fakt, že len nedávno prebiehali na tomto seriáli menšie úpravy (tzv. reshoots).

Seriál Moon Knight nám predstaví úplne novú postavu Marca Spectora (Oscar Isaac) a jeho alter-ego Moon Knighta. Postavu vytvorili v roku 1975 Doug Moench a Don Perlin v rámci komiksu Werewolf by Night #32.

Čo si myslíte o tomto seriáli? Myslíte, že bude úspešný? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: comicbook.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -