Pozrite sa, ako sa Morbius premení na upíra v novom exkluzívnom videu z očakávaného filmu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Morbius bude ďalším v rade filmov o záporákoch Spider-Mana, na ktorých má práva štúdio Sony. Oproti pôvodnej premiére si ho však pozrieme až o zhruba rok a pol neskôr. Na film teda možno aj viacero ľudí zabudlo, on sa im však začína pomaly pripomínať. A to napríklad aj v exkluzívnom videu, v ktorom je človek Morbius a jeho premena na živého upíra.

Film sa zameria na doktora Michaela Morbiusa (Jared Leto), ktorý trpí ťažkou chorobou. Zatiaľ na ňu neexistuje liek, on je však odhodlaný nájsť ho, aby sebe a ostatným trpiacim touto chorobou pomohol. Skúsi tak experimentovať na sebe a na istom druhu netopierov. Pokusy dopadnú úspešne, ale nie tak, ako chcel. Vyliečil sa a stane sa z neho krvilačný vampír.

Témou videa z filmu Morbius je premena na upíra

Vychudnutý a zrejme pomaly umierajúci Morbius leží na lôžku a prechádza procedúrou. V okamihu sa však z neho stane upír, ktorý má všetko, čo k tomu patrí – červené oči, tesáky, dlhé prsty s pazúrmi a vylepšené zmysly. Automaticky zaútočí na akýchsi ľudí so zbraňami, možno dokonca jeho bývalú ochranku. Čo je ale zaujímavé, naozaj vidíme krv a škaredé zábery.

Po filme Venom a jeho tohtoročnom pokračovaní je to aj keď krvavá, no osviežujúca správa. Venom/Eddie Brock totiž vo svojich filmoch veľmi krvavými neboli, za čo schytali od fanúšikov veľa kritiky. Morbius sa ale zrejme vyberie iným smerom, vďaka čomu sme mohli vidieť podrobnú, krvavú a rýchlu smrť niektorých žoldnierov. Na konci videa sa Morbius premenil naspäť do ľudskej podoby, no už nebol schudnutý, ale mal vyrysovanú postavu.

Morbius plagát
Zdroj: vitalthrills.com

Morbiusa si pozrieme už v januári

Zrejme sa tak môžeme tešiť na poriadny krvák, rovnako ako v komiksoch. Komiksovo je viac-menej správny aj Morbiov upíri výzor, čo je určite k tomu iba plus. Z trailerov je jasné, že vo filme bude aj nejaký ten humor, no na rozdiel od Venom a Venom 2: Carnage prichádza nepôjde o temnú komédiu, ale skôr o akčný horor. To zrejme poteší všetkých fanúšikov.

Vo filme si zahrajú Matt Smith (Loxias Crown), Adria Arjona (Martine Bancroft), Jared Harris (Morbiusov mentor), Al Madrigal (Alberto Rodriguez), Tyrese Gibson (Simon Stroud) alebo Michael Keaton (Adrian Toomes/Vulture). Film zabŕda easter eggmi v traileroch do všetkých troch filmových Spider-Man univerz a tak je dosť možné, že uvidíme aj postavy z týchto vesmírov. Film si u nás v kinách pozrieme 20. januára 2022.

Čo vravíte na toto krvavé video? Dostaneme konečne akčný horor, ktorý nám v oboch Venom filmoch chýbal?

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -