Morgan Freeman bol obvinený zo sexuálneho obťažovania! Bude toto koniec jeho kariéry?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Morgan Freeman bol obvinený zo sexuálneho obťažovania!

Aj vy ste si mysleli, že toto obdobie už máme za sebou? Nuž, rovnako ako my, aj vy ste sa mýlili. Netušíme, na čo sa čakalo, no teraz už legendárny Morgan Freeman bude tiež svoju kariéru končiť s pošpinením. Práve včera sa totižto ozvalo asi osem žien, ktoré začali tvrdiť, že sa k nim pred niekoľkými rokmi Freeman správal veľmi nevhodne. Vraj jeho kolegyne komentoval nevhodnými poznámkami (ževraj aj keď bola jedna žena tehotná), niektorým sa zase pozeral pod sukne a flirtoval s mladými stážistkami.

O chvíľu už 80-ročný herec vyniesol oficiálnu správu, kde sa ospravedlňuje za svoje chovanie spred niekoľkých rokov. Tvrdí, že nikdy nechcel svojimi činmi docieliť toho, aby sa niekto cítil obťažovane a zneužito. Síce sa teda Freeman už stihol ospravedlniť, niektoré spoločnosti už začínajú konať. Akadémia SAG, ktorá každoročne odmeňuje najlepšie herecké výkony či už vo filmoch alebo seriáloch vraj zvažuje, že Freemanovi odoberie jeho cenu za celoživotný úspech.

Jeho chovanie sa našťastie nedá označiť za rovnako hanebné, ako napríklad v prípade producenta Harveyho Weisteina, ktorý bol už označený ako sexuálny predátor, alebo herca Kevina Spaceyho, ktorý vraj sexuálne zneužíval mladého herca. Do akej miery teda obvinenia zasiahnu Morganov osobný ale aj herecký život netušíme. To všetko bude záležať na ohlasoch z nasledujúcich dní.

Kažodpádne veríme, že tak ako Stan Lee, bude robiť čo môže aby jeho meno neostalo pošpinené. Bola by to určite veľká škoda, keďže Freeman je považovaný za jedného z najlepších hercov súčasnej kinematografie. Asi nikto z nás by teda nechcel vidieť, že by taká pestrá hercova kariéra skončila takto.

Máte radi Morgana Freemana? Sú podľa vás obvinenia dostatočne silné na to, aby ukončili celú hercovu kariéru? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -