Peter Jackson nám v prvom traileri uvádza novú epickú sci-fi ságu s názvom Mortal Engines!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Mortal Engines od Petra Jacksona!

Fanúšikovia žánru sci-fi, dávajte pozor! Zaujal vás Blade Runner 2049, po ktorom ste sa už nemohli dočkať pokračovania vesmírnej ságy Star Wars? V tom prípade sa vo filmovom svete objavil nový, veľmi zaujímavý kúsok. Štúdio Universal Pictures totižto vydalo prvý trailer na film Mortal Engines. Ak vám niečo tento názov hovorí, niet sa čomu diviť. Film je totižto adaptáciou knižnej predlohy od spisovateľa Philipa Reeveho. Jeho písmo si pod svoje krídla zobrali Peter Jackson, Fran Walsh a Philipp Boyens, ktorí pripravili scenár. Réžie sa chopil Christian Rivers, pre ktorého to bude režisérskym debutom. No báť sa nemusíme naozaj ničoho. Tento pán už v minulosti pracoval po boku Petera Jacksona pri filmoch Pán prsteňov.

Zdroj: indiewire

Ak vám neunikol náš dávnejší článok, dejová línia je pomerne známa. Film sa bude odohrávať v budúcom svete, v ktorom nebude nič jednoduché. Hlavou úlohou je prežiť a nebiť pohltený obrovskými mestami, ktoré sa pohybujú pomocou kolies. Celou zápletkou má byť stretnutie dvoch hlavných postáv, ktoré sa spoločne budú snažiť zmeniť chod celého ľudstva. Či sa im to darí môžete vidieť v traileri, ktorý sa nachádza nižšie v článku.

Herecké hviezdy v nádhernom sci-fi zážitku

Od kvalitného scenáru, až po kvalitné herecké obsadenie. Tento film bude mať pravdepodobne všetko, čo fanúšik tohto žánru potrebuje. A bude sa mať načo pozerať. Film srší hviezdami, ktorých mená vám budú určite známe. Môžeme sa tešiť na hercov ako Hera Hilmar, Rober Sheehan, Jihae, Leila George, Ronan Raftery, Colin Salmom, Stephen Lang, Patrick Malahide, Regé-Jean Page a Hugo Weaving.

Miestami to vyzerá ako všetkými obľúbený Mad Max: Zbesilá cesta (2015) s prvkami Vodného sveta (1995). Zmiešaný žáner, ktorý nám určite prinesie potrebnú dávku akcie. Síce sa nám v najnovšom prínose ešte neobjavujú tie najpotrebnejšie udalosti, vizuálne efekty určite stoja za mienku. Vyzerajú naozaj bravúrne a už teraz sa neviem dočkať oficiálneho traileru, ktorý by sa mohol dostaviť o pár mesiacov.  

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -