Do brutálnej hry Mortal Kombat 11 bude pridaná známa filmová postava. Kto to bude?

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Na začiatku roka 2019 vyšla výborná bojovka menom Mortal Kombat 11. Séria Mortal Kombat je známa hlavne vďaka svojej brutalite a krvi. Od trhania končatín a lámania kostí po rozrezávanie a potoky krvi. Mortal Kombat 11 už dostal niekoľko bonusových postáv, ako napríklad Terminátor, alebo starý známy Shang Tsung. Ktorá známa postava príde teraz?

Robocop v Mortal Kombat 11

Presne tak, je to Robocop. V traileri sme si mohli všimnúť zaujímavé kombá, ktoré vyzerajú fantasticky. Samozrejme, tu sme v Mortal Kombat, takže jeho útoky sú brutálne. Robocopa môžete získať kúpou nového príbehového DLC – Aftermath. Okrem Robocopa v DLC získate nový príbeh a nové postavy ako Sheevu a Fujina.

Dokonca sa vrátili aj takzvané „priateľstvá“. Po porazení súpera mu nemusíte odtrhnúť hlavu, ale môžete použiť Friendship, ktorý je naozaj zábavný. Sme zvedaví, čo má pre nás NetherRealm Studios prichystané ďalšieho.

Už ste si nový Aftermath kúpili, alebo ho len kúpiť plánujete? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: gameranx.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -