Našiel filmový Mortal Kombat svojho Sub-Zera? Projekt vyzerá stále lepšie a lepšie!

Nenechajte si ujsť

Mortal Kombat film a prekliatie videoherných adaptácií…

Pôvodný Mortal Kombat film patril medzi prvé herné adaptácia, medzi ktorými sú aj klasiky ako napríklad Street Fighter, Super Mario Bros, Double Dragon, či Wing Commander. Žiaľ, každý z týchto filmov prepadol. A povedzme si pravdu, dodnes sa prekliatie nepodarilo prekonať.

Máme tu pár ako-tak podarených pokusov: Warcraft (ale nezarobil), Silent Hill (pokazili sériu dvojkou) či Detective Pikachu (ale ten patrí viac do anime). K tomu je Mortal Kombat to najkrvavejšie z herného sveta, a pokiaľ film nebude tvrdé R-ko, nech ho radšej ani nenakrúcajú…

mortal kombat film
Zdroj: giphy.com

Mortal Kombat na správnej ceste!

Zbystrili sme až po oznámení producenta. Stál sa ním James Wan. Chlapík, ktorý nakrútil a produkoval také pecky ako Fast 7, Saw, V zajatí démonov či nedávny Aquaman. Už len toto meno je  zárukou, že drsný a krvavý Mortal Kombat je na správnej ceste.

K dobrým správam sa pridáva ďalšie; nedávno ohlásili meno prvej hviezdy, ktorá si rovno zahrá legendárneho a milovaného Sub-Zera. Je ním Joe Taslim. Určite si teraz všetci hovoríte: „Kto?“

mortal kombat film
Zdroj: cosmicbook.news

Kto je Joe Taslim a prečo je ten pravý?

Joe pochádza z Indonézie a ovláda na parádu Wushu, Judo, Taekwondo a ďalšie bojové umenia. V jude dokonca reprezentoval Indonéziu na majstrovstvách Ázie. Zranenie ho však od kariéry profi športovca odstavilo – preto sa Joe rozhodol pre kariéru herca.

Nemohol spraviť lepšie. Svetu ukázal svoje herectvo s bojovým umením vo filme The Raid (Prepadovka). A ten je dodnes považovaný za vrchol akčného žánru.

Rýchlo a zbesilo 6

Okamžite po úspechu krvavého The Raid dostal Joe jednu ponuku za druhou. Dokonca zaklopal na jeho dvere aj Hollywood. Prišiel s ponukou do nie hocijakého akčného filmu.

Vyžiadal si ho samotný Vin Diesel do svojej akčnej série Rýchlo a zbesilo. V tej chce mať nielen top akčných hercov, ale aj tých s bojovým pozadím.

Star Trek: Do neznáma

V pokračovaní menej slávnej konkurencie Star Wars si Joe zahral mimozemšťana tak zamaskovaného, že sme ho skoro nikto nespoznali. Potrápil v súboji celú posádku Enterprise, ale hlavne jedinú ženu, ktorá sa vie ako-tak biť. No dobre, tiež je mimozemšťanka…

A najkrvavejší z nich…

Na telo mu napísal rolu režisér Timo Tjahjanto v akčnom filme The Night Comes for Us. V ňom hrá Joe zabijaka pre mafiu.

Stretne sa tu vo finálnom súboji s ďalšou ázijskou megahviezdou Ikom Uwaisom. S tým sa zoznámili už v Prepadovke. Tento film však nie je pre slabšie povahy. Je drsný, krutý, ultra-brutálny a hektolitre krvi tu tečú potokom.

Seriál od Brucea Leeho – Warrior

V seriáli z prostredia zabijakov v americkom Chinatowne hrá Joe antihrdinu, ktorý si získal po premiére ešte viac fanúšikov ako protagonista. Scenár vraj napísal sám Bruce Lee, avšak jeho predčasná smrť oddialila tento projekt na nečakane dlho.

Odporúčam! Vlastne každý film, v ktorom sa Joe Taslim objavil, vám odporúčam…

Vie hrať, vďaka bojovému umeniu doslova ničiť svojich súperov a má charizmu. Viete si predstaviť lepšieho herca do úlohy Sub-Zera pre nový Mortal Kombat film?

Zdroj: cosmicbook.news

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -