VIDEO: Prvých 7 minút z filmu Mortal Kombat je plných brutálnej akcie a silných emócií

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Warner Bros. zverejnilo prvých 7 minút z očakávaného filmu Mortal Kombat len pár dní pred jeho premiérou. Očakávaná novinka dorazí na HBO Max už tento piatok 23. apríla 2021. V slovenských kinách by sa mal film objaviť 29. apríla 2021, no všetko bude závisieť od pandemickej situácie.

Vo videu nižšie uvidíš pôvod vzniku naozaj epickej rivality medzi dvomi najikonickejšími postavami z franšízy Mortal Kombat. Scorpion a SubZero. Na počiatku príbehu sa však nazývali menami Hanzo Hasashi (Hiroyuki Sanada) a Bi-Han (Joe Taslim), ale po týchto tragických udalostiach sa ich životné cesty navždy zmenili.

7 minút z filmu Mortal Kombat:

Nové zábery dráždia príchodom skvelých bojových scén, ktoré sprevádza krvavé hodnotenie R. No ešte predtým nahliadneš do pokojného života legendárneho japonského samuraja Hanza, ktorého súkromie naruší klan Lin Kuei na čele s Bi-Hanom. Ten mu bez ľútosti zmasakruje milovanú rodinu a veľmi emotívna chvíľa sa v zapätí mení na krvavé divadlo.

Z hereckého obsadenia sa môžeš tešiť na Lewisa Tana ako Cole Young, Jessicu McNamee ako Sonya Blade, Josha Lawsona ako Kano, Tadanobu Asano ako Raiden, Mehcada Brooksa ako Jaxa, Ludi Lin ako Liu Kang, Chin Han ako Shang Tsung, Joe Taslima ako Sub-Zero, Hiroyuki Sanada ako Scorpion, Maxa Huang ako Kung Lao, Sisi Stringer ako Mileena a ďalších.

Moderná adaptácia hernej série pochádza z produkcie Jamesa Wana (Aquaman), ktorý prenechal réžiu niekomu inému. Zatiaľ neznámy filmár Simon McQuoid mal doposiaľ skúsenosti s točením reklám, takže ako režijný debut pôjde o naozaj veľké sústo. No vyzerá to naozaj sľubne a ak sa radíš medzi fanúšikov bojového žánru, tento film si nemôžeš nechať ujsť.

Páčilo sa ti prvých 7 minút z filmu Mortal Kombat? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -