Motorola a Brooklyn Nets ohlasujú oficiálne partnerstvo s brandingom na dresoch

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Motorola a Brooklyn Nets ohlasujú partnerstvo

Spoločnosť Motorola a Brooklyn Nets vytvorili nové partnerstvo, ktoré na začiatku základnej sezóny NBA 2020-21 spojí tieto dve svetové značky. Ikonické „batwing“ logo spoločnosti Motorola bude votkané do ľavého predného ramena všetkých dresov klubu Brooklyn Nets. TU si môžete pozrieť fotografie nového partnerstva a vzrušujúce odhalenie dresov vo videu s legendárnym Kevinom Durantom.

Okrem toho, že sa Motorola stane oficiálnym partnerom Nets v rámci dresov, bude mať popredné umiestnenie v podbrušnej oblasti tréningových dresov tímu, čo je pre tím NBA pri tomto tipe dresov novinka. Motorola bude mať stále zastúpenie na domácom ihrisku Nets a bude mať príležitosť uviesť alianciu na medzinárodnom trhu ako súčasť medzinárodného tímového marketingového programu NBA. Spoločnosť Motorola bude tiež oficiálnym partnerom pre smartfóny tímu Brooklyn Nets s úmyslom ešte viac zviditeľniť milovaný smartfón razr.

Motorola a Brooklyn Nets
Zdroj: Motorola

Partnerstvo, ktoré má cieľ

Najunikátnejším aspektom tohto partnerstva je, že spoločnosť Motorola a Nets brooklynskej komunite prinesú vzdelávacie programy STEM pre nedostatočne vzdelanú mládež a tiež darovanie smartfónov Motorola na podporu dištančného vzdelávania pre študentov bez domova, čo je viac ako 100 000 študentov v systéme verejných škôl v New Yorku. Navyše, vedúci pracovníci spoločnosti Motorola sa okrem toho zúčastnia série vzdelávacích prednášok s miestnou organizáciou, ktorá pomôže povzbudiť mladých študentov, aby zvážili a preskúmali kariérne príležitosti v programe STEM.

Odkaz od nášho vedenia

„Pri hľadaní nového partnera pre branding dresov sme hľadali spoločnosť, s ktorou sme sa cítili kultúrne zosúladení,“ uviedol John Abbamondi, generálny riaditeľ BSE Global. „To sme našli v spoločnosti Motorola. Obe naše spoločnosti prešli v minulom roku znovuobjavením; Motorola so znovuzrodením ikonického razr a náš tím, ktorý teraz obsahuje zoznam hráčov, predefinoval očakávania od tímu Nets. Tešíme sa na spoluprácu so spoločnosťou Motorola a na predstavenie najnovších inovácií značky našej fanúšikovskej základni. “

„Spoločnosť Motorola a tím Brooklyn Nets zdieľajú inovatívneho ducha a vášeň pre víťazstvo, ktorá vedie k úspechu,“

uviedol Rudi Kalil, viceprezident a generálny manažér spoločnosti Motorola pre Severnú Ameriku.

„Je nám cťou, že môžeme vidieť našu ikonickú značku a hodnoty, ktoré reprezentuje táto talentovaná a pracovitá organizácia. Tešíme sa, že náš tím povzbudíme s fanúšikmi v Brooklyne a po celom svete a že sa náš sortiment univerzálnych smartfónov priblíži bližšie k publiku NBA. “

Zdroj: Tlačová správa Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -