Motorola prináša EDGE s novým 50-násobným SUPER ZOOMOM v štýle periskopu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nedávno predstavený Motorola edge 20 pro zachytáva úžasné detaily z neuveriteľných vzdialeností vďaka novému 50-násobnému super zoomu v štýle periskopu a optickému priblíženiu vo vysokom rozlíšení.

Rodina motorola edge sa vyvíja so spotrebiteľmi a nový rad smartfónov prináša špičkové funkcie, vďaka ktorým majú používatelia na dosah technológie, s ktorými môžu rozviazať ruky svojej kreativite a nájsť, čo ich baví. Spoločnosť Motorola sa zamerala na vylepšenie funkcií fotoaparátu v celej rodine motorola edge 20, pretože spotrebitelia sa čoraz viac spoliehajú na fotoaparáty vo svojich  smartfónoch. Dnešná generácia využívajúca sociálne siete neustále objavuje nové spôsoby toho, ako zdieľame svoje zážitky vizuálne a fotografie a videá nám umožňujú dosiahnuť viac a spájať sa zmysluplnejšími spôsobmi.

Všetky zariadenia v novej rodine motorola edge 20 sú vybavené 108-megapixelovým hlavným fotoaparátom s technológiou Ultra Pixel, ktorý poskytuje neuveriteľne ostrý a jasný obraz aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach vďaka 9-násobne väčším ultra pixelom, čo vám dáva 9-krát vyššiu citlivosť na svetlo. Motorola edge20 pro, motorola edge20 a motorola edge20 lite vám tiež pomôžu vyťažiť maximum z každého okamihu vďaka ultra širokouhlému objektívu, ktorý vám umožní zachytiť 4-krát viac scény spolu s každým v skupinovej fotografii.

Vstavaná funkcia MacroVision vás dostane 5-násobne bližšie k objektu, až na vzdialenosť 3 cm, takže aj tie najjemnejšie detaily zachytíte s väčšou ostrosťou. S prednou 32 MPx selfie kamerou natáčajte 4K video v úchvatnej kvalite a snímajte selfie hodné Instagramu vo dne i v noci, v interiéri alebo vonku. Technológia Quad Pixel prináša 4-krát vyššiu citlivosť na svetlo a vďaka novým funkciám, ktoré automaticky upravujú expozíciu a vyhladzujú nerovnomerné tóny pleti, budete vždy vyzerať čo najlepšie.

Kamera so superzoomom v štýle periskopu

motorola edge 20 pro Super Zoom
Zdroj: Motorola

Motorola edge20 pro disponuje prvým teleobjektívom v štýle periskopu, aký sa v tejto triede len tak nevidí, a ktorý ohýba svetlo o 90 stupňov pre výnimočnú ostrosť z 5-násobnej vzdialenosti. Na dosiahnutie optického zoomu vo vysokom rozlíšení musí fotoaparát zaostriť na väčšiu vzdialenosť. Preto musia byť prvky objektívu v kamerovom module ďalej od seba. Za normálnych okolností by si to vyžadovalo, aby fotoaparát vyčnieval z telefónu, ale s novou technológiou nazývanou „skladaná optika“ sa fotoaparát v telefóne ukladá bokom a pomocou hranola „lomí“ svetlo v 90-stupňovom uhle. To poskytuje oveľa viac miesta na priestorové rozloženie prvkov objektívu a umožňuje používateľom zaostriť z ešte väčších vzdialeností.

Vylepšená kvalita priblíženia

Roztrasené ruky nemusia znamenať roztrasené fotografie. Optická stabilizácia obrazu (OIS) na fotoaparáte so zoomom automaticky kompenzuje fotografie a videá rozmazané v dôsledku nechceného pohybu fotoaparátu. Takže aj keď zaostrujete na maximum, jas a detaily zostávajú zachované. Optický zoom tiež pomáha zlepšiť kvalitu digitálneho priblíženia, takže používatelia dokážu zoomovať ďalej bez zníženia kvality.

motorola edge 20
Zdroj: Motorola

Intuitívne používateľské rozhranie Zoom

Pri viac ako 10-násobnom priblížení zobrazuje nové používateľské rozhranie malé okno, ktoré zachováva širšie zorné pole, aby ste sa pri dlhom digitálnom priblížení nestratili. Tento zoom tiež používa techniku ​​elektronickej stabilizácie na zníženie prirodzených otrasov, ktoré vznikajú tým, že držíte telefón v ruke.

motorola edge20 pro

Motorola edge20 pro predstavuje 50-násobný Super Zoom, ktorý zachytáva detaily z neuveriteľných vzdialeností s neuveriteľnou čistotou. Prináša tiež nový 108 MPx hlavný fotoaparát pre vynikajúcu kvalitu a jeden z najväčších kamerových senzorov všetkých čias v optickom formáte 1/1,5 ”. A ešte jedna novinka, Motorola edge 20 pro dokáže nahrávať video v neuveriteľnom rozlíšení 8K pre filmovú kvalitu.

motorola edge 20 pro
Zdroj: Motorola

motorola edge20

Pripravte sa na všetko s motorola edge 20, či už ste ďaleko alebo blízko. Zachyťte vysokokvalitné fotografie a videá s technológiou Ultra Pixel a 30-násobným Super Zoomom. Snímajte krištáľovo čisté fotografie z 3-násobnej vzdialenosti pomocou špeciálneho teleobjektívu. S optickým priblížením s vysokým rozlíšením môžete zaostrovať na diaľku bez straty čistoty alebo ísť ešte ďalej a zachytávať detaily pomocou 30-násobného Super Zoomu.

motorola edge 20
Zdroj: Motorola

To nie je všetko

Motorola pokračuje v zavádzaní nových nástrojov a funkcií, vďaka ktorým je zachytenie vašich najlepších fotografií jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Audio Zoom používa pokročilé mikrofóny na zachytenie zvuku objektu pri filtrácii okolitého šumu a hlasov, takže teraz vaše videá obsahujú iba zvuk, ktorý chcete.

V režime duálneho snímania môžete nahrávať video alebo fotografovať pomocou ľubovoľných dvoch kamier súčasne, takže môžete zachytiť seba aj objekt, aby vám už nikdy neunikla žiadna akcia – alebo vaša reakcia.

Spomaľte akciu na 960 snímok s vysokým rozlíšením za sekundu*, čo je 4x pomalšie ako v prípade predchádzajúcich telefónov Motorola. Nahrávajte veci, ktoré vaše oči nevidia, a natáčajte videá s úplne novou perspektívou.

motorola edge 20
Zdroj: Motorola

Vďaka funkciám umelej inteligencie vrátane automatického snímania úsmevu a inteligentnej kompozície je fotografovanie ako profesionál hračkou. Novinkou je algoritmus Low Light AI Selfie, ktorý zosvetľuje tiene, znižuje zrnitosť a vylepšuje farby. A to najlepšie? Nemusíte premýšľať o prepnutí do režimu slabého osvetlenia – zariadenie to urobí za vás a pri slabom osvetlení režim automaticky aktivuje. Táto funkcia funguje pred zachytením v hľadáčiku, takže je oveľa jednoduchšie vidieť sa, keď sa nastavujete na selfie.

Ak chcete mať veci vo svojich rukách, v režime Pro máte dokonalú kontrolu nad nastaveniami, ktoré by ste očakávali od profesionálnej zrkadlovky, ako je vyváženie bielej, rýchlosť uzávierky, ISO, kompenzácia expozície a zaostrovanie.

Premeňte papierové dokumenty na digitálne súbory pomocou režimu skenovania. Fotoaparát rozpozná obrys akéhokoľvek dokumentu, ktorý môžete upraviť, a potom uložiť ako JPEG alebo PDF formát, ktorý môžete zdieľať s priateľmi alebo kolegami.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -