Kvalitné prémiové funkcie a výkon za menej ako 120 eur? Privítajte smartfón Motorola moto e7

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najnovší prírastok spoločnosti Motorola do radu moto e prináša spotrebiteľom vysoko kvalitné prémiové funkcie a výkon za dostupnú cenu.

Vďaka vynikajúcemu fotoaparátu a vlastnostiam ultraširokouhlého displeja, pôsobivej výdrži batérie 36 hodín a ohromujúcemu výkonu procesora, ponúka moto e7 vynikajúce mobilné zážitky a skvelé výsledky bez ohľadu na rozpočet.

Motorola moto e7
Zdroj: Motorola

Motorola moto e7

Medzi vynikajúce nové funkcie patrí 48 MPx1 snímač fotoaparátu, ktorý prinesie do modelu moto e7 prémiové funkcie pre mobilné fotografie a kvalitu snímkov, vrátane:

 • Neuveriteľná kvalita snímkov za nízku cenu tohto zariadenia
 • Technológia Quad Pixel poskytujúca štvornásobnú svetelnú citlivosť, ktorá poskytuje lepší výkon pri slabom osvetlení
 • Režim Nočné videnie ponúkajúci neuveriteľnú kvalitu obrazu s jasnejšími a ostrejšími fotografiami v tme
 • Fotoaparát Macro Vision, ktorý vám umožní priblížiť sa k objektom 2,5-krát bližšie ako štandardný objektív a dosiahnuť tak úžasné zábery tých najmenších objektov zblízka.
 • Režim Portrét pre pridanie efektu umeleckého rozostrenia na pozadí pre profesionálnejšie vyzerajúce portréty
Motorola moto e7
Zdroj: Motorola

Zariadenie tiež prináša to najlepšie z ultraširokouhlej technológie zobrazenia so 6,5-palcovým displejom Max Vision HD+, ktorý ponúka najlepší zážitok zo sledovania v rámci radu moto e, s pomerom strán 20:9, takže môžete viac vidieť, viac hrať a viac si užívať.

Moto e7 ponúka používateľom výdrž na 36 hodín2, vďaka 4000 mAh batérii s dlhou výdržou, ktorá umožňuje hodiny práce, zábavy a hrania aj vďaka osemjadrovému 2.0 GHz procesoru. Procesor umožňuje plynulejší výkon, výkonnejšie hranie hier a lepšiu energetickú účinnosť vďaka technológii HyperEngine.

Používateľov moto e7 poteší séria prémiových hardvérových a softvérových funkcií, medzi ktoré patria:

 • Diskrétna čítačka odtlačkov prstov umiestnená na zadnej strane telefónu na logu „batwing“, ktorá umožňuje používateľom odomknutie jedným dotykom
 • Dedikované tlačidlo Google Assistant na bočnej strane telefónu, ktoré pomáha používateľom rýchlo nájsť to, čo potrebujú a získať odpovede prostredníctvom ľahko dostupného hlasového asistenta bez nutnosti dotyku, písania alebo posúvania prstom
 • Najčistejšia forma operačného systému Android, ktorá poskytuje používateľom to najlepšie z ich preferovaných softvérových a bezpečnostných aktualizácií a skúseností bez duplicitných aplikácií alebo softvérových skinov

  Motorola moto e7
  Zdroj: Motorola

Dostupnosť

moto e7 bude na Slovensku dostupný od januára 2021 za odporúčanú maloobchodnú cenu 119.99 eur v troch krásnych farbách (podľa dostupnosti): minerálna sivá, modrozelená, saténovo koralová.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -