Motorola predstavila moto g 5g plus, prvý telefón s 5G v strednej triede. Jeho nízka cenovka vás prekvapí

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tlačová správa

Poslaním spoločnosti Motorola je a vždy bolo, sprístupňovať inovatívne technológie a zmysluplné mobilné zážitky pre každého. Teraz to posúvame na novú úroveň a predstavujeme moto g 5G plus, smartfón, ktorý prinesie silu technológie 5G1 väčšiemu počtu ľudí bez toho, aby sme obetovali funkcie, o ktorých vieme, že sú pre ľudí najdôležitejšie.

moto g 5G plus ponúka okrem najrýchlejšieho pripojenia, ktoré je k dispozícii pre každého, špičkové funkcie, ktoré sú pre spotrebiteľov najdôležitejšie, a to neuveriteľný výkon, vynikajúci displej CinemaVision s vyššou obnovovacou frekvenciou, náš prvý, mimoriadne širokouhlý systém predných kamier, 48-megapixelový systém štyroch fotoaparátov a dlhá životnosť batérie. Pripravte sa na nekompromisný a úžasný zážitok s moto g 5G plus.

Konektivita 5G prináša väčšiu šírku pásma, nižšiu latenciu a kratší čas oneskorenia, takže si môžete stiahnuť celé filmy za pár minút2, intenzívne streamovať online hry bez oneskorenia a četovať cez video, akoby ste boli hneď vedľa seba, keď máte videohovor s blízkymi. moto g 5G plus je navrhnutý tímom, ktorý je na čele každej novej generácie bezdrôtových technológií v histórii. Poskytovaním kompatibility so sieťami 4G a 5G, ste pokrytí teraz a pripravení na zajtrajšok.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

moto g 5G plus prinášame zážitok z displeja na vyššej úrovni. Každé scrollovanie a swipovanie bude vyzerať úžasne vďaka obnovovacej frekvencii obrazovky až 90 Hz, ktorá zaisťuje plynulé prepínanie medzi aplikáciami, obrázkami, webovými stránkami a ponúka príjemnejší herný zážitok. Navyše, telefón je vybavený naším najväčším displejom, aký kedy v zariadeniach moto g bol. Až 6,7-palcový displej CinemaVision Full HD+ ponúka obrovskú ultraširokouhlú obrazovku pre sledovanie filmov. Je certifikovaný na technológiu HDR10, takže si môžete vychutnať svoje obľúbené filmy, relácie a fotografie v živých farbách s vylepšeným jasom a kontrastom. A s jedinečným pomerom strán 21:9 telefón ponúka krásne zjednodušený dizajn, ktorý sa ľahko drží a zároveň elegantne prispôsobuje veľkej a nádhernej obrazovke v ruke.

moto g 5G plus tiež predstavuje náš vôbec prvý duálny fotoaparát s jedinečným ultraširokouhlým selfie objektívom, vďaka čomu sa do objektívu3 zmestí 4x viac vašich priateľov či pozadia. Selfie tyčku môžete pokojne nechať doma. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov je vybavený technológiou Quad Pixel so štvornásobne vyššou svetelnou citlivosťou6, čo umožňuje tvoriť jasnejšie snímky aj pri slabom osvetlení. Teraz môžete snímať fotografie vhodné na Instagram bez ohľadu na to, aké sú podmienky.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

So systémom zadných kamier budete mať perfektnú kameru v každej situácii, z každého uhla pohľadu. Hlavný 48-megapixelový snímač4 s technológiou Quad Pixel a 4-násobnou svetelnou citlivosťou robí každý záber žiarivým aj pri slabom osvetlení. S ultraširokouhlým objektívom sa zmestí do obrazu 4x viac, takže už nikdy nevynecháte žiadny detail v snímkach v nadživotnej veľkosti. Snímač hĺbky ostrosti robí každodenné fotografie v DSLR kvalite s rozostreným pozadím a dedikovaná Macro Vision kamera vás dostane 5x bližšie k subjektu v porovnaní s normálnymi objektívmi pre úchvatné, profesionálne vyzerajúce fotografie, ktoré vám vyrazia dych.

moto g 5G plus je poháňaný rozšírenou mobilnou platformou Qualcomm® Snapdragon™ 765 v spojení s Qualcomm® Snapdragon™ X52 Modem-RF systémom tak, aby vyhovel tým najvyšším nárokom na použitie siete 5G. Okrem toho spája 5G a AI na podporu vybraných prémiových zážitkov, vrátane prelomovej zábavy, inteligentných multikamerových schopností a podpory pre celodennú výdrž batérie. Nezáleží na tom, aké rýchle tempo nasadíte alebo koľko multitaskujete, moto g 5G plus sa vám vyrovná.

Celý výkon je poháňaný silnou 5000 mAh batériou, takže telefón môžete používať 2 dni bez toho, aby ste sa museli trápiť spomalením alebo nabíjaním. Osloboďte sa od utrpenia s hľadaním zásuviek pri hre či streamovaní. A keď sa napokon budete potrebovať dobiť, 20 W rýchle TurboPower™ nabíjanie robí nabíjanie jednoduchším ako kedykoľvek predtým.

moto g 5G plus
Zdroj: Motorola

moto g 5G plus je tu lepší spôsob uskutočňovania platieb. Jednoducho podržíte telefón blízko NFC terminálu a zaplatíte za nákup v obchode. Je to rýchle a ľahké, takže už pri sebe nemusíte nosiť hotovosť ani kreditnú kartu. S NFC technológiou môžete bezkontaktne zdieľať aj kontakty, fotografie a videá s inými zariadeniami.

Čo sa týka softvéru, našou prioritou je prinášať tie najlepšie možné skúsenosti našim zákazníkom a naša spolupráca so spoločnosťou Google je potvrdením tohto záväzku. Pokračujeme v budovaní úzkej integrácie služieb Google. Tak ako pri všetkých zariadeniach Motorola, Google Fotografie ostávajú našou natívnou aplikáciou Galéria, vďaka čomu máte vždy najnovší spôsob ukladania, vyhľadávania a zdieľania všetkých vašich fotografií a videí. Nehovoriac o nekonečnom úložisku pre všetky fotografie, ktoré sú automaticky zálohované a môžu byť prístupné, upravované a zdieľané odkiaľkoľvek.

Moto g 5G plus tiež obsahuje aj rozhranie Moje používateľské prostredie a zákazníkom prináša všetky Moto Skúsenosti, ktoré milujú, ako aj množstvo nových prispôsobiteľných funkcií. Moje používateľské prostredie poskytuje používateľom vlastné nastavenia a pokročilé ovládacie prvky pre hudbu, videá a hry. Používatelia si dokonca môžu vytvoriť vlastnú tému zariadenia výberom unikátnych písiem, farieb a ikoniek tak, aby bol ich telefón jedinečný.

Dostupnosť a cena

moto g 5G plus bude k dispozícii v druhej polovici júla vo verzii so 6 GB RAM a 128 GB úložiskom v cene 399 eur. Kompletné informácie o cenách a špecifikácie nájdete na našej webovej stránke https://www.motorola.com/sk/sk/smartphones-moto-g-5g-plus/p.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -