Spoločnosť Motorola predstavila dva nové telefóny s neuveriteľne nízkou cenovkou

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Dňa 2.7.2020 prebehla v Bratislave prezentácia, na ktorej nám spoločnosť Motorola predstavila svoje dva nové telefóny. Dozvedeli sme sa aj, že počas koronavírusu sa predalo medzi 50 – 100 kusov smartfónu Motorola Razr. Nové smartfóny prinášajú vo svojej cenovej kategórii kvalitnú kameru, výbornú výdrž batérie, a hlavne čo najlepší výkon.

Motorola
Zdroj: Adam Martiš

Motorola Moto G Pro

Ako prvým telefónom je Motorola Moto G Pro. Ide o biznis telefón, ktorý poteší fanúšikov stylusu a vďaka funkcii Google Keep, ktorá je so stylusom prepojená, budete mať vždy informácie po ruke. Zapisovať si poznámky stylusom je tak jednoduché, ako perom. Stylus ale nemá podporu Bluetooth. Taktiež sa s ním dajú veľmi jednoducho upravovať PrintScreeny.

Motorola Moto G Pro
Zdroj: Adam Martiš

Pomocou funkcie Kinematograf budete môcť oživiť vašu fotografiu a rozhýbať akúkoľvek časť fotky. Platforma Android One ponúkne dve veľké aktualizácie a 3 roky bezpečnostných aktualizácií na mesačnej báze. Smartfón je taktiež Android Enterprise ready, čo ponúka firmám možnosť prispôsobiť telefón zamestnancom. Telefón samozrejme obsahuje NFC na bezkontaktné platby.

Batéria má kapacitu 4000mAh a vydrží až dva dni. Procesor SnapDragon so 128GB pamätou sa postará o výkon v hrách a duálne stereo reproduktory od Dolby o výborný zvuk. Slovensko je jedna z prvých krajín, kde sa tento smartfón predáva, a to už za neuveriteľných 299 €. Kompletnú špecifikáciu Motorola Moto G Pro nájdete tu.

Motorola One Fusion+

Druhým telefónom, ktorý nám Motorola počas prezentácie predstavila, je Motorola One Fusion+. Ide o smartfón zo série Motorola One (Zoom, Macro, Vision, Action), ktorý obsahuje najnovšie technológie. Ako prvé, čo sme si na telefóne všimli, je pop-up selfie kamera, ktorá sa pri páde automaticky schová, no to nie je ani zďaleka všetko.

Motorola One Fusion+
Zdroj: Adam Martiš

64MP kamera, makro, ultra-široký uhol, depth systém, kamerový sensor a Quad pixel na nočné fotky – to všetko prináša One Fusion+ za skvelú cenu. Smartfón je taktiež jedným z mála v tejto cenovej kategórii, ktorý získal certifikáciu Youtube Devices vďaka HDR10 pre čo najlepší zážitok z pozerania videí.

Makro kamera má 5MP a hry bežia na procesore SnapDragon 730 so 6GB ram skvelo. Batéria má kapacitu 5000mAh a tiež vydrží cez dva dni. Telefón má aj samostatné hardwarové tlačidlo na spustenie Google Assistenta. pomocou nástroja My UX si budete môcť upraviť vlastný vzhľad ikoniek a farieb.

Motorola
Zdroj: Leonard Priesol

Na pohľad zaujme aj prednými farebnými rámami, ktoré sú zladené so zvyškom farby telefónu. Motorola One Fusion+ je dostupný exkluzívne u operátora O2 v modrej a bielej farbe už za 299 €. Kompletnú špecifikáciu Motorola One Fusion+ nájdete tu.

Ktorý telefón z dvojice noviniek vás zaujal viac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -