Zabudnite na Disney verziu! Mowgli z Knihy Džungle sa predstavuje v temnom a epickom traileri, plnom úžasných hercov a dychberúcich efektov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mowgli dostáva temný prvý trailer v štýle knihy Kniha Džungle!

Kniha Džungle tu už predsa prednedávnom bola, no nie? Áno, ale ak si dobre pamätáte staré správy, do výroby filmovej adaptácie Knihy Džungle sa pustili rovno dve štúdiá, Disney a Warner Bros. Disneyho film bol vlastne iba prerábkou ich klasického animáku a vidieť sme ho mohli už v roku 2016. Film Mowgli je však adaptácia od Warner Bros, ktorá nejde podľa animáku, ale podľa knihy Rudyarda Kiplinga. Pripravte sa teda na poriadne temný príbeh Knihy Džungle, tak ako bol pôvodne myslený.

Film si zobral na režisérske plecia Andy Serkis, ktorý ho celý vytvoril pomocou technológie motion capture. Mowgliho si teda zahral herec Rohan Chand, medveďa Balooho zase Andy Serkis, role pantera Bagheeru sa zhostil Christian Bale, Benedict Cumberbatch sa predstaví ako tiger Shere Khan, Cate Blanchett sa ukáže ako had Kaa a Naomie Harris ako vlčica Raksha. Zabudnite teda na tancujúce zvieratká, Andy Serkis tento rok prichádza s pravou verziou Knihy Džungle, ktorú si užijeme už 18. októbra!

PS: Štúdio rovno vydalo aj oficiálny zostrih záberov z natáčania

Čo vravíte na prvý trailer na temného Mowgliho? Ste radi, že sa štúdio konečne odhodlalo vyrozprávať tento príbeh podľa knihy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -