Mowgli skáče v novom traileri na doteraz najdrahší Netflix film v histórii! Bude to stáť za to?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nový Mowgli trailer odhaľuje najdrahší Netflix film!

Síce sme tu jednu adaptáciu Knihy Džungle mali už pred pár rokmi, v tomto prípade nemôžeme povedať, že to Hollywood prepískol. To čo totiž prišlo pred dvoma rokmi, bola iba prerobená Disney rozprávka do hranej podoby. Možno to niektorí z vás nevedia, no Disney si všetok adaptovaný materiál jednoducho berie podľa seba. Kniha Džungle od spisovateľa Rudyarda Kiplinga je však naozaj vo veľa veciach iná, než taká akú ju ukázalo Disney.

No a práve na túto verziu sa zameria nová verzia s názvom Mowgli: Legend of the Jungle. O film sa najprv staralo štúdio Warner Bros, avšak neskôr ho predalo stanici Netflix, čím sa tak z filmu stáva ich najdrahší film v histórii. Síce sa rozprávalo, že ho uvidíme začiatkom roka 2019, nový trailer nám odhalil, že sa ho dočkáme už 7. decembra.

O film sa stará režisér Andy Serkis, ktorého môžete poznať ako herca najlepších filmových tvorov ako Gluma alebo Ceasara. Keďže je teda Serkis majster v hraní v motion-capture oblekoch, všetky zvieratá v tomto filme sú vytvorené presne rovnakým štýlom. Herci ako Christian Bale alebo Benedict Cumberbatch sa nepostarali len o hlasy k zvieratám, ale o celkovú ich mimiku.

Efekty už teda vyzerajú byť takmer hotové a musíme uznať, že niektoré zábery sú naozaj skvelé. Čo teda máme od toho čakať naozaj netušíme, no ak budú tvorcovia sledovať námet poriadne, veríme, že z Mowgliho bude udalosť, ktorú si bude každý chcieť na Netflixe pozrieť čo najskôr. Predsa len, ide naozaj o úplne prvý veľkofilm, ktorý si budeme môcť hneď pozrieť pekne v pohodlí domova.

Oficiálny plagát k filmu Mowgli: Legend of the Jungle
Oficiálny plagát k filmu Mowgli: Legend of the Jungle; Zdroj: collider.com

Čo hovoríte na nový trailer k filmu Mowgli: Legend of the Jungle? Veríte, že pôjde o skvelú adaptáciu pôvodnej knihy? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -