Seriály

Dátum premiéry 3. sezóny Mr. Robota bol odhalený zo šifry! Podarený ťah od tvorcov, však?

Druhá sezóna seriálu Mr. Robot zanechala vo fanúšikoch a divákoch seriálu mnoho otázok. Režisér seriálu Sam Esmail nám taktiež nikdy nič nedaroval. Dokázal nám ponúknuť veľa kryptografických minihier a Easter Eggov, ktoré mnoho z nás riešilo s fanúšikovskou základňou cez reddit. Ale kedy sa už konečne dočkáme očakávanej 3. série, ktorá má zodpovedať všetky nejasné otázky? Ako inak, aj tento dátum sme sa dozvedeli prostredníctvom šifry, ktorá sa lúštila na oficiálnom FB seriálu. 

Toto je šifra, ktorú sme dostali na vylúštenie. Riešenie znie nasledovne: V každom riadku šifry sa nachádza jeho písmenko, ktoré tam nesedí. Pozície čísel v radoch sú 15 – 3 – 20 – 15 – 2 – 5 – 20. Pokiaľ si za čísla dosadíte písmená podľa abecedy, vyjde jasná odpoveď. OCTOBER.

Elliot a "Mr. Robot"

Zdroj: variety.com

Bude to veľké

To, že si Mr. Robot získal srdcia divákov vďaka osobnosti Elliota, všetci vieme. Tento mladý hacker sa dočkal druhej série ešte v minulom roku. Tá sa začala vysielať už v júli a vďaka nej sme mali viacerí príjemnejšie leto. Podľa vylúštených informácii sa má 3. séria Mr. Robota odvysielať v októbri tohto roku. Bude to pravdepodobne kvôli tomu, že si režisér Sam Esmail dáva záležať na tretej sérii čo najviac. A nemôžeme mu to mať za zlé. Vďaka koncu druhej série sa ľudia nedokážu dočkať tretej od konca leta minulého roka. O novinkách okolo tohto skvostu vás necháme informovaných a v redakcii sa krvopotne tešíme na pokračovanie hackovania v podaní Fsociety!

About author

I love Pickles
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár