Seriály

Elliot a Mr. Robot sa nevzdávajú a proti Dark Army budú bojovať aj v 4. sérii, ktorú si stanica USA objednala!

Posledných pár dní nepochybne patrilo seriálu Mr. Robot. Ten sa túto stredu dočkal finále tretej série, ktoré prekvapilo nejedného z nás. Musíme totižto uznať, že po slabšej druhej sérii sme sa tentokrát dočkali takmer bezchybného príbehu a ešte krajšieho spracovania. Až nám prišlo ľúto, že je pred nami hodná doba čakania… Druhý boom ohľadom seriálu nastal, keď tento pondelok získal herec Christian Slater (Mr. Robot) nomináciu na Zlatý Glóbus za najlepšiu vedľajšiu úlohu v seriáli, minisérii alebo vo filme vytvorenom pre televíziu. Tak ako aj ostatné série, aj tá tretia priniesla priam excelentné herecké výkony a Christianovi držíme palce, aby nomináciu premenil.

Štvrtá séria Mr. Robota je na ceste!

Spolu s príchodom poslednej časti sme sa však dozvedeli aj inú radostnú správu, ktorú oznámil samotný režisér a showrunner série – Sam Esmail. Televízna stanica USA Network totižto obnovila seriál Mr. Robot pre štvrtú sériu! Koniec finále síce hovoril sám za seba, no takto to máme aspoň čierne na bielom (u nás biele na čiernom), spolu s prvou fotkou a teaserom. Sam Esmail sa na svojom Instagrame podelil so správou, že prípravy scenáru štvrtej série sú v plnom prúde. Nakoniec sme potvrdenie dostali aj na samotnom Facebooku seriálu, kde sme sa dočkali krátkeho videa o obnovení série pre štvrtú sezónu.

Sme naozaj zvedaví, ako sa celý príbeh ohľadom Dark Army a Five/Nine vyvinie. Taktiež je veľmi pravdepodobné, že sa Elliot a Mr. Robot konečne spoja a budú spolupracovať na odvrátení hacku a zničení Dark Army. Čo hovoríte na finále tretej série a tešíte sa na štvrtú?

PS: Na tretiu sériu sa lepšie pozrieme v recenzii, ktorú môžete očakávať už onedlho!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár