Elliot Alderson čelí svojej minulosti v ukážke na štvrtú sériu seriálu Mr. Robot

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Mám 22 rokov, študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Väčšina ľudí spoznala herca Ramiho Maleka až po jeho úlohe Freddieho Mercuryho vo filme Bohemian Rhapsody. Poprípade sa niektorým dostal do povedomia až potom, čo za túto úlohu získal Oscara za najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe. Tam síce predviedol úžasnú šou, no jeho ozajstný herecký talent odhalíte až v seriáli Mr. Robot.

Televízna stanica USA Network ho vysiela už od roku 2015 a zatiaľ sa dočkal troch sérií. Seriál vyhral hneď niekoľko ocenení vrátane Zlatého glóbusu za najlepší dramatický seriál či cenu Emmy za najlepší herecký výkon v hlavnej roli. Hlavnou postavou je špecialista na počítačovú bezpečnosť a zároveň hacker, Elliot Alderson. Vďaka jeho sociálnej fóbii a depresiám je však závislý na liekoch a drogách – väčšmi adderalle.

Mr. Robot sa vracia vo finálnej sérii

Mr. Robot sa teda po dvoch rokoch konečne vracia na televízne obrazovky. Bohužiaľ, štvrtá séria bude zároveň aj tou poslednou. V prvej ukážke vidíme Elliota sedieť za stolom s nejakou ženou, ktorej nevidieť do tváre. Naopak je jasne vidieť, že je čas Vianoc, no atmosféra určite nie je slávnostná.

Neznáma žena sa ho pýta rečnícke otázky, ktoré ho majú vyprovokovať k nejakému priznaniu. Pravdepodobne sa chce dozvedieť niečo o jeho minulosti. Vyzerá to skoro ako vypočúvanie („Koľko ľudí kvôli tebe muselo trpieť? Stálo to za to?“), no Elliot nevyzerá byť pripravený na odpovede. Presnejšie ide o klip zo štvrtej série, ktorý potvrdzuje, že opäť to pri pozeraní nebudeme mať jednoduché.

mr. robot štvrtá séria
Zdroj: engadget.com

Okrem Maleka sa v štvrtej sérii ukážu mená ako Christian Slater, Portia DoubledayCarly ChaikinMartin WallströmGrace GummerMichael Cristofer či BD Wong.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Presný dátum vydania stále nepoznáme, no bude to už na jeseň tohto roku. Tak čo, tiež sa neviete dočkať?

Zdroj: collider.com

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť