Už tento víkend sa v Bratislave opäť môžeme tešiť na Majstrovstvá Slovenska v elektronických športoch – MSR 2017!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

MSR 2017 so sebou okrem napínavých zápasov prinesú zaujímavé sprievodné akcie, ktoré si užijú naozaj všetci. Tú pravú atmosféru herného turnaja si vychutnáte už 14. a 15. októbra v budove FIIT STU v Bratislave. Súčasťou druhého ročníka TPD MSR 2017 je výstava inovatívnych technológií – Y-Tech EXPO – na ktorej budú prezentované novinky zo sveta výpočtovej techniky – PC, notebooky, virtuálna realita. Tohtoročné Majstrovstvá budú taktiež domovom výstavy Y-Con, ktorá je zameraná na fanúšikov Cosplayu.

Skvelé nové atrakcie

Počas turnaja si diváci budú môcť vyskúšať jedinečný virtualizér od spoločnosti Heroes Virtual Arena, ktorý bude v rámci výstav prezentovaný poprvýkrát na Slovensku. K dispozícií budú aj VR headsety, herné notebooky a najnovšie konzoly. Staršie ročníky určite poteší Retroherňa, v ktorej si môžu zahrať staré dobré herné klasiky. Na záver dňa je pre návštevníkov prichystané aj exkluzívne večerné premietanie tematických filmov v CINEMAX kine a oficiálna afterpárty v klube Black King Bar.

zdroj: TS

Na MSR 2017 samozrejme nebudú chýbať napínavé herné súboje s účasťou tých najlepších slovenských a českých hráčov. Finálové zápasy si budú môcť návštevníci vychutnať na hlavnom pódiu a zažiť tak skvelú atmosféru veľkých zahraničných turnajov. Súboje tímov si môžu diváci užiť nielen na podujatí v streamovacích kútikoch, ale aj z pohodlia domova, vďaka online streamovaniu jednotlivých zápasov, ktoré na predchádzajúcom turnaji presiahli sledovanosť viac ako 50 000 divákov.

Vzrušujúci program

Pre návštevníkov turnaja je prichystaný aj sprievodný program, počas ktorého si budú môcť pozrieť stand-up comedy, exhibičné zápasy so známymi osobnosťami, rôzne diskusie a obľúbenú Cosplay súťaž. Diváci sa počas víkendu môžu zúčastniť aj mnohých súťaži. Spoločnosť proHR si už po tretí krát prichystala súťaž o konzolu PS4 Pro, ktorú si odnesie jeden zo šťastných návštevníkov. V stánku spoločnosti TP-Link sa môžete zúčastniť zaujímavého turnaja v stolnom futbale. Súťaž o zaujímavú vecnú cenu prináša aj spoločnosť Intel v spolupráci so šarmantnými cosplayerkami. Takisto si diváci môžu zmerať svoje silu a výdrž počas súťaže v držaní servera v stánku Webglobe – Yegon.

zdroj: TS

Medzi najznámejšími osobnosťami z online sveta, Youtubermi a Streamermi, ktorých môžete na TPD MSR 2017 stretnúť budú: Ivan “Dev1” Lazarov, Dee Thane, Naked Bananas, Duklock, Matej Zrebný, Asimister, Zolik, Zlý Zajo, Viktorkaa, EdynTV, DonatoLive, MichalPPZ, NespiSDA, Mystique, Katharzo, Lacostegm a mnoho ďalších. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú hernú udalosť a zastavte sa 14. a 15. októbra na FIIT STU v Bratislave! Podrobnejšie informácie nájdete na facebookovej fanpage.

zdroj: TS

Podľa všetkého pôjde aj tento rok o veľkolepú udalosť, ktorú by si fanúšik pop-kultúry nemal nechať ujsť. My sa na turnaj samozrejme vyberieme aj tentokrát a taktiež dúfame, že vás tam stretneme! Lístky na najväčšiu pro-gamingovú akciu Slovenska si môžete zakúpiť tu.

ZDROJTS

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -