Každý z nás určite pozná vtipnú televíznu show The Muppets. Ak vám tieto obľúbené postavičky chýbaju, tak sa nepochybne môžete začať tešiť! Podľa stránky The Hollywood Reporter sa Disney chystá obnoviť práve Mupetov. Mali by sme si ich podľa všetkého pozrieť na ich pripravovanej streamovacej platforme. Síce toho zatiaľ veľa nevieme, no už sme začuli, že sa momentálne hľadá scenárista. Môžeme taktiež predpokladať, že noví Mupeti nebudú jediným seriálom, ktorý sa na platforme objaví. Je vcelku pravdepodobné, že rebootov sa dočkajú aj ďalšie známe filmy či seriály.

The Muppets
Zdroj: thedrum.com

Minulosť Mupetov

Disney síce ešte v roku 2011 vydalo úspešný film Mupeti, no v televízii až tak dlho nepobudol. Predchádzajúci seriál The Muppets, ktorý nám prinieslo ABC, bol tvorený v spolupráci s Billom Pradym (The Big Bang Theory) a Bobom Kushellom (The Simpsons). Dokopy vyšlo 16 epizód, ktoré ukončili vysielanie v marci roku 2016. Predtým sa však ešte v roku 1996 stanica ABC pokúšala o vytvorenie show spojenú s Mupetmi, tá niesla názov Muppets Tonight. V nej mali byť využitý pôvodný účinkujúci, no seriál taktiež nebežal príliš dlho – konkrétne len 22 epizód.

Zdroj: muppet.wikia.com

Show bola nakrúcaná podobným štýlom, ako známy seriál The Office. Jednalo sa o fiktívny dokument, ktorý zaznamenával každodenné povinnosti Kermita a spoločnosti počas produkcie nočnej talk show menom “Up Late with Miss Piggy,” ktorej hlavná hviezda bola samotná Miss Piggy. Seriál nám ukazoval osobné životy a vzťahy jednotlivých postáv, či už doma, alebo v práci. Videli sme taktiež ich romániky, rozchody, úspechy, sklamania a samozrejme aj túžby. Práve preto sme zvedaví, či nás Disney poteší obnovením seriálu na ich vlastnej streamovacej službe.

Aký máte názor na Mupetov? Videli ste film, alebo ste niekedy sledovali seriál? Podarí sa podľa vás vytvoriť úspešný reboot, alebo ide len o spôsob, ako ľahko zarobiť peniaze? Vaše názory nám napíšte do komentárov.