Muž v temnote 2 odhaľuje nový a ešte brutálnejší trailer. Ochráni slepý veterán dcéru pred hriechmi z minulosti?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Ešte brutálnejší, znepokojujúcejší a krvavejší. Najnovší trailer k očakávanému hororu Muž v temnote 2 dorazil a svojou atmosférou ťa stiahne presne tam, kde končil nečakaný hit z roku 2016. Ten divákov prekvapil nevídaným scenárom, v ktorom sme si užili skvelého Stephena Langa (Avatar). Herec nebude chýbať ani v pokračovaní a filmové štúdio Sony má v pláne si na svoje konto pripísať ďalší mrazivý zážitok.

O režisérsky debut sa postará Rodo Sayagues, ktorý stál za scenárom pôvodného filmu. V pozícii scenáristu bude vystupovať aj tentokrát a podľa ukážky nižšie to spoločne s dlhoročným scenáristickým parťákom Fedeom Alvarezom (Lesný duch) vyšperkovali do posledného detailu. Či sa im to podarilo sa môžeš na vlastné oči presvedčiť nižšie.

Brutálny a napínavý trailer k hororu Muž v temnote 2 ti nedá dýchať

Nový trailer s označením Red Band (18+) opäť kombinuje prvky akčného trileru a mrazivého hororu. Zachovaný ostal aj fungujúci koncept z prvej časti. Slepec Norman bude vo svojom dome opäť odchytávať votrelcov jedného za druhým a jeho najväčšou výhodou bude tma. Môžeme sa tak tešiť na ďalšie brutálne scény, ktoré sme v prvom filme milovali. Avšak tentokrát toho bude v stávke omnoho viac.

Pokračovanie sa odohráva o niekoľko rokov neskôr od udalostí Muža v temnote. Slepec sa odsťahoval do nového domu, v ktorom žije spolu s novou dcérskou figúrou (Madelyn Grace). Stará sa o ňu a trénuje ju ako vlastnú, až dokým ho nedoženie jeho vlastná minulosť. Normanovi už tentokrát nestačí ochraňovať iba seba samého, ale aj mladé dievča, ktoré je terčom kriminálnikov. Oficiálna synopsa znie nasledovne:

„Pokračovanie úspešného hororu sa odohráva niekoľko rokov od násilného vniknutia do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v tichom ústraní, kým ho nedostihnú vlastné hriechy z minulosti.“

Premiéra hororového trileru Muž v temnote 2 v slovenských kinách je naplánovaná na 19. augusta 2021.

Páčil sa ti najnovší trailer k filmu Muž v temnote 2? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -