Muži v čiernom sú späť s novým trailerom! Prinesú nám najšialenejšiu jazdu roka?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je to vôbec niekto, kto by nemiloval ikonické filmy Men in Black? Rovnakú vieru v túto značku má aj štúdio Sony Pictures, ktoré sa rozhodlo nám priniesť veľkolepú a modernú verziu tejto klasiky. Musíme uznať, že zatiaľ vyzerá obojako – či už ale nostalgia zafunguje alebo nie, Muži v čiernom: Globálna hrozba budú poriadnou akčnou jazdou! Pochybujete? Potom si musíte pozrieť nový trailer, ktorý vás o tom presvedčí!

Muži v čiernom
Zdroj: geektyrant.com

Muži v čiernom: Globálna hrozba – Nová ukážka!

Štúdio Sony vydalo druhý oficiálny trailer ku pripravovanému filmu, ktorý bude už štvrtým v sérii Muži v čiernom. Novinka sa pritom javí skôr ako remake, resp. nepriame pokračovanie – ak si chcete oživiť slovnú zásobu, takýto typ filmu sa volá „soft reboot.“ Odohráva sa teda v rovnakom svete ako predchádzajúce diely, no okrem nejakých malých odkazov pre zarytých fanúšikov sa veľmi nebudeme baviť o tom, čo tento príbeh predvádzalo.

Miesto toho sa zameriame na novú dvojicu hlavných postáv. V roliach Agenta H a Agentky M sa objavia herci Chris Hemsworth či Tessa Thompson, ktorí si už v podobne šialenej jazde raz zahrali. Šlo o marvelovku Thor: Ragnarok. Ich príbeh sa ale tentokrát zameria na porazenie „zatiaľ najväčšej a najrozšírenejšej hrozby: zradcu priamo v organizácii Mužov v čiernom.“

Okrem titulnej dvojice hviezd sa vo filme objavia ďalšie známe mená. Medzi obsadenie totiž patria aj herci ako Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois, Larry Bourgeois či Emma Thompson. Okrem nich však veľmi radi uvidíme aj postavu, ktorú stvárňuje legendárny Liam Neeson.

No a aby sme nezabudli, štúdio vydalo aj úplne nový plagát, ktorý približuje štýl filmu Muži v čiernom: Globálna hrozba!

Čo na nových Mužov v čiernom vravíte? Príde vám novinka ž príliš šialená s detinským humorom, alebo ste sa zmierili s tým, že séria sa vyvíja ďalej? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: firstshowing.net, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -