Muzikál Mamma Mia 3 je na ceste. Čo o treťom pokračovaní zatiaľ vieme?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Čaká nás muzikál Mamma Mia 3

Divadelná verzia muzikálu Mamma Mia! bola obrovských úspechom. Niet sa čomu diviť, toto predstavenie malo postavené základy na skladbách, ktorých nákazlivosť môže konkurovať koronavírusu. Popové hity švédskej kapely Abba sú populárne dodnes. Dôkazom toho je fakt, že sa dočkáme už tretieho pokračovania filmovej verzie tohoto slávneho muzikálu. Muzikál Mamma Mia 3 je na ceste.

Chytľavé piesne kapely Abba, príjemná letná atmosféra a herecké hviezdy, ako napríklad Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth a Pierce Brosnan sú zárukou spokojných divákov a veľkých zárobkov. V treťom pokračovaní sa dočkáme 4 nových piesní. Judy Craymer, tvorkyňa pôvodnej divadelnej verzie, v tretie pokračovanie pevne verí, a takto sa k nemu vyjadrila:

„Pôvodne som sa k tomu plánovala dostať počas týchto mesiacov. Avšak potom prišiel koronavírus. Myslím si, že tretí film jedného dňa určite vznikne, pretože to bolo od začiatku myslené, ako trilógia. Taktiež viem, že mi to v štúdiu Universal dovolia.“

Nový príbeh, nové piesne

Muzikály Mamma Mia rozprávajú príbeh Donny (Meryl Streep) a jej dcéry Sophie (Amanda Seyfried). Ich idylický život v raji Gréckych ostrovov rušia iba komplikované milostné a rodinné vzťahy. Avšak v prvom filme a jeho pokračovaní Mamma Mia! Here We Go Again, sa už všetko vyriešilo. Preto je veľmi otázne, akým smerom sa tretie pokračovanie vyberie.

Mamma Mia
Zdroj: alphacoders.com

Taktiež popová diskografia skupiny Abba bola v týchto filmoch využitá skutočne naplno. Tvorcovia budú musieť prísť s novou, sviežou zápletkou, pri ktorej sa s týmito postavami rozlúčime. Budú musieť vymyslieť nové a originálne spôsoby, ako nás opäť nadchnúť a roztancovať už niekoľkokrát počutými piesňami. Craymer síce tvrdí, že v trojke použijú 4 nové skladby, avšak už sa nebude jednať o tie najpopulárnejšie hity.

Tešíte sa na muzikál Mamma Mia 3? O čom si myslíte, že tretie pokračovanie bude? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Zdravím, nech to pokračuje akokoľvek, viem že to bude skvelé pretože nafilmovali niečo čo veľmi milujem a teším sa na ďalšie pokračovanie. Dúfam že nebudú veľmi redukovať hercov z prvej a druhej časti, keďže už v tej druhej mi veľmi chýbala Meryl Strep a teším sa, že ostatní zostali, aj keď ma ten úvod trochu zmiatol no druhé pokračovanie naplnilo moje očakávanie a ďakujem za to. Maťa

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -