Tom Cruise a Emily Blunt sa vrátia v pokračovaní filmu Na hrane zajtrajška! Režisér Doug Liman neskrýva svoje nadšenie a vieru v projekt.

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte v októbri nám režisér Doug Liman prezradil, že jeho hit Na hrane zajtrajška sa dočká pokračovania, ktoré bude nadväzovať na prvý film. Taktiež nám odhalil, že názov druhého pokračovania nesie názov Live Die Repeat and Repeat, namiesto Na hrane zajtrajška 2. Prečítajte si, čo režisér povedal pri nedávnom rozhovore:

„Máme úžasný film, je to neuveriteľné. Je to lepšie ako prvý film a ja som prvý film naozaj miloval. Názov bude Live Die Repeat and Repeat. Tom Cruise je nadšený, Emily Blunt je nadšená. Otázkou znie, kedy to začneme robiť. Ale nemyslím tým, či to budeme robiť, ale kedy.“

Ste pripravení na pokračovanie tejto akčnej bomby? Zdroj: collider.com

Aký príbeh si pre nás pripravia tvorcovia?

Tomu Cruise už v júli 2015 odhalil, že práve on nastolil v produkcii myšlienky na vytvorenie pokračovania. Teraz je už isté, že sa tak naozaj stane. Na palubu sa totižto pridávajú Race Joe Shrapnel a Anna Waterhouse, ktorí budú mať na starosti scenár. Zatiaľ však nie je isté, či sa bude jednať o návrh, ktorý predstavil Tom. Na otázky o príbehu sa opäť vyjadril samotný režisér:

„Máme nejaké predstavy o tom, ako urobíme pokračovanie. Musí to byť lepšie, ako jednotka. Skriptá musia byť jednoducho dokonalé. Bude to revolúcia v tom, ako ľudia robia pokračovania. Chceme to urobiť spravodlivo, priniesť do sveta revolučné myšlienky. Je to pre mňa viac vzrušujúce, keď môžem do filmového sveta priniesť myšlienky a nápady, ktoré tu ešte neboli.“

Páčil sa vám prvý film, a tešíte sa na jeho pokračovanie Live Die Repeat and Repeat? O nových informáciach vám dáme čo najskôr vedieť. Dovtedy nám neostáva nič iné, než počkať a veriť, že odhodlaný režisér naozaj prinesie revolučné pokračovanie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -