Na internet unikli masívne informácie ohľadom Avengers 4! Naozaj bude takto vyzerať veľké finále?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Na internet unikli masívne informácie ohľadom Avengers 4!

Ak ste sa dnes opäť zobudili s nutkaním, že už ste dlho nečítali nič nové ohľadom Avengers 4, pripravte sa na riadne správy. Thanosov útok na Zem neotriasol len celým tímom Avengers, ale aj kinopriemyslom po celom svete. Udalosť menom Infinity War, ktorá sa budovala 10 rokov skončila emocionálne a šokujúco. Azda, každý divák ostal po skončení záverečných tituliek sedieť s pocitom, že chce vidieť ďalšiu kapitolu.

Nebojte sa, tá sa už naozaj blíži. Thanosov príbeh bude pokračovať už o rok v štvrtom Avengers filme, ktorý uzavrie celú jednu veľkú 22dielnu MCU ságu. Ten je síce zatiaľ stále nepomenovaný, avšak už je dávno natočený. Mnohí ľudia, ktorí teda v tomto prostredí pracujú už mali možnosť nahliadnuť na to, čo si na nás Marvel vlastne chystá. Práve jeden z týchto ľudí sa však včera rozhodol podeliť o svoje znalosti na reddite. Pochopiteľne vás už teraz upozorňujeme na potenciálne spoilery.

Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4
Uniknutý concept-art z filmu Avengers 4; Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Potvrdil, že Avengeri skutočne budú cestovať v čase. Podľa všetkého sa budú vracať ku kameňom nekonečna, ktoré budú chcieť získať ešte pred tým, ako ich uchmatol Thanos. Ten to pochopiteľne zistí a bude cestovať v čase s nimi, aby im v ich pláne zabránil. Ďalej tento človek potvrdil, že vyparení hrdinovia sú naozaj len uväznení v alternatívnej realite vo vnútri kameňa. Nakoniec už len povedal, že tretí akt sa bude odohrávať celý vo Wakande, presne ako v Infinity War, avšak tentoraz vyhrajú Avengers. Captain Marvelová so Scarlett Witch následne zničia tri kamene.

Či mu teda veríte alebo nie už bude na vás. Každopádne, toto je rozhodne veľké finále aké by sme asi všetci radi videli. Išlo by o perfektné následovanie komiksov ale aj uctievanie predošlých marveloviek. Ako teda tento boj proti Thanosovi ale skutočne dopadne sa dozvieme už o niekoľko mesiacov. Zatiaľ prenechávame všetky špekulácie na vás.

Tešíte sa na Avengers 4? Myslíte, že sa pozeráme na skutočný únik tohto finálneho príbehu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -