Na Markíze od 2008 očaril Slovákov. Kultový seriál hlási pokračovanie, vráti sa aj pôvodný tvorca

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál Hrdinovia sa vráti

Kultový seriál Hrdinovia ešte nezmizol úplne z hľadáčikov divákov. Nemalé množstvo si obľúbilo pôvodný projekt, ktorý vychádzal od roku 2006, pričom teraz portál Variety hlási, že dostaneme pokračovanie. Vracia sa aj pôvodný tvorca Tim Kring, ktorý už má nachystané nápady na ďalšie príbehy, ktoré budú aj miernym rebootom projektu. Na Slovensku sa pôvodný seriál vysielal od 30. júna 2008 na televízii Markíza.

Pôvodný seriál vychádzal v rokoch 2006 až 2010 a priniesol štyri série. Zameral sa na skupinu ľudí, ktorí začali nachádzať špeciálne schopnosti. Mohých vydesili, postupne sa však s nimi vyrovnávali a učili pracovať.

hrdinovia
Zdroj: TMDB

Zachráň roztlieskavačku, zachrániš svet

Eventuálne išlo o záchranu samotného sveta, k čomu sa stala kľúčovou nezraniteľná roztlieskavačka, ktorú si zahrala Hayden Panettiere. Jej schopnosti a sily ďalších hrdinov chcel získať záporný Silas, ktorého stvárnil Zachary Quinto. Okrem nich si zahrali Jack Coleman, Milo Ventimiglia, Masi Oka, Sendhil Ramamurthy, Ali Larter, Adrian Pasdar alebo Greg Grunberg.

Coleman sa vrátil ako antihrdina Noah Bennet aj v krátkom pokračovaní, limitovanej sérii Hrdinovia: Znovuzrodenie. Tú priniesli tvorcovia v roku 2015 a mala trinásť dielov. Novú skupinu nadaných jedincov si zahrali Zachary Levi, Robbie Kay, Kiki Sukezane, Ryan Guzman, Rya Kihlstedt či Judith Shekoni.

hrdinovia: znovuzrodenie
Zdroj: TMDB

Od Znovuzrodenia sme čakali 8 rokov

Ešte v roku 2015 uvádzal tvorca Kring, že ani týchto trinásť dielov nemuselo byť úplným záverom. Povedal, že vždy videl dostatok premís v seriáli o obyčajných ľuďoch s neobyčajnými silami. Vždy sa nájde spôsob, akým zachrániť svet, a preto vždy existuje príbeh, do ktorého sa dajú zaradiť nové postavy (a prípadne nejaké návraty).

Trvalo to síce 8 rokov, teraz sa však dozvedáme, že príde pokračovanie, ktoré dostalo v origináli názov Heroes: Eclipsed. Bude sa odohrávať roky po pôvodnej sérii a uvidíme v nej novú skupinu vyvinutých jedincov, ktorí budú objavovať svoje schopnosti. Časť obsadenia už podľa slov tvorcu majú, na ich oznámenie si však ešte musíme počkať.

Čo hovoríte na to, že bude seriál Hrdinovia pokračovať? Ste fanúšikmi pôvodného projektu? Pozerali ste aj pokračovanie v roku 2015? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -