Na nože 2 uvidíme ešte tento rok. Vyjde film iba na Netflixe, alebo si ho pozrieme aj v kinách?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Na nože 2 vyjde koncom roka 2022

Tento rok si okrem druhej časti filmovej série s novým Herculom Poirotom (Kenneth Branagh), ktorá nesie názov Smrť na Níle, pozrieme aj pokračovanie inej detektívnej série. Benoit Blanc (Daniel Craig) je taktiež všímavý detektív, ktorý vyriešil vraždu bohatého spisovateľa vo filme Na nože. Pre úspech filmu sa takmer hneď začalo chystať pokračovanie, pričom Na nože 2 podľa všetkého vyjde koncom roka 2022.

Z prvej časti naozaj sršal úspech, o čom svedčia nominácie v rôznych kategóriách na oceneniach ako Oscary alebo BAFTA. Film si zamilovali aj diváci a tak režisér Rian Johnson dostal príležitosť na to, aby urobil ďalšie filmy. Po Na nože 2 je totiž objednaný minimálne ešte jeden film, a tak sa snáď raz dočkáme aj Na nože 3. Séria bude musieť byť úspešná už len preto, lebo Netflix za práva vysolil nemalé peniaze.

Na nože
Zdroj: imdb.com

Na Netflixe určite. Vyjde ale Na nože 2 aj v kinách?

Najväčšia streamovacia služba spravila jeden z ich najväčších obchodov v histórii, keďže si práva na sériu odkúpila za 450 miliónov amerických dolárov, čo je naozaj obrovská suma. Znamená to ale, že očakávajú úspech pri detektívnej sérii v budúcnosti. Režisér Johnson totiž povedal, že by bol rád, keby mohol natočiť nový film z tejto série každých pár rokov. Ide o celkom reálnu predstavu, pretože prípadov a vrážd sa dá vymyslieť veľa.

Stačí sa pozrieť len na takého Hercula Poirota a jeho dlhoročné pôsobenie v knihách, seriáloch a filmoch. Treba sa teraz však sústrediť hlavne na najnovší film zo série. Skvelou vecou je to, že Netflix si Na nože 2 nenechá len pre seba a podľa všetkého by mal vyjsť v poslednej štvrtine roka 2022 nie len na streamovacej službe, ale aj v kinách. Nový prípad a tajomnú vraždu si tak opäť budeme môcť vychutnať na veľkom plátne.

obsadenie na nože 2
Obsadenie na Nože 2; Zdroj: rottentomatoes.com

Na nože 2 nás čaká aj s veľkým obsadením

Prvým film bol skvelý minimálne po marketingovej stránke aj vďaka hereckému obsadeniu. Navnadili nás na neho totiž naozaj obľúbenými hercami. Okrem bývalého Bonda Daniela Craiga sa v ňom totiž ukázali známi herci a herečky ako Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford alebo Christopher Plummer. Nikto z nich, okrem Craiga ako hlavného detektíva, by sa však do druhej časti nemal vrátiť.

Dostaneme tak skoro úplne celé nové, avšak rovnako silné zoskupenie hercov a herečiek. Zatiaľ sú známi títo: Kathryn HahnEthan HawkeEdward NortonDave BautistaKate HudsonJanelle MonáeLeslie Odom Jr.Jessica Henwick a Madelyn Cline. Pre nás neznámy príbeh druhého filmu bude podľa hercov naozaj skvelý a vraj možno prekoná aj jednotku. Film sa taktiež nebude volať nakoniec Na nože 2, no jeho oficiálny názov ešte nebol odhalený.

Páčil sa vám prvý film s detektívom Blancom v podaní Daniela Craiga? Pôjdete si do kín pozrieť aj druhú časť, alebo ju zhliadnete na Netflixe?

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -