Detektív Benoit Blanc rieši ďalšiu záhadu v prvej ukážke na pokračovanie Na nože: Glass Onion

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Daniel Craig sa vracia ako detektív Benoit Blanc pre vyriešenie ďalšieho záhadného prípadu. Žáner „Whodunnit“ detektívky je čoraz obľúbenejší, okrem série Na nože nedávno vyšla Smrť na Níle a čoskoro uvidíme mysteriózne krimi Vražda v divadle (29. septembra).

Na nože: Glass Onion teaser trailer

Prvá časť Na nože od režiséra Riana Johnsona (Star Wars: Poslední Jediovia) zožala obrovský úspech, čoho sa chytil streamingový gigant Netflix a odkúpil práva na ďalšie dve časti. Herecké mená ako Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis či Toni Collette však nahradia úplne nové tváre. S novým príbehom sa menia herci i zasadenie.

Tentokrát sa detektív Blanc vydá na plavbu s tematikou vrážd a záhad, ktorú organizuje postava stvárnená Edwardom Nortonom (Klub bitkárov). Kto by to čakal, vražednú hru na gréckom ostrove niekto premení na skutočnosť. Kto to môže byť?

Na výber máme z nového ansámblu – Dave Bautista (Duna), Jessica Henwick (Matrix Resurrection), Kathryn Hahn (WandaVision), Kate Hudson (Mačacie zlato), Madelyn Cline (Outer Banks), Leslie Odom Jr. (Vražda v Orient exprese) či Janelle Monáe (Moonlight). Krátku úlohu si má strihnúť aj Ethan Hawke (Sinister).

Na nože: Glass Onion
Zdroj: Netflix

Odkúpenie Netflixom síce zaručilo hneď dve pokračovania, no na druhú stranu si Na nože: Glass Onion nebudeme môcť užiť v kinách. Celosvetovej premiéry sa dočká už o pár dní na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte 10. septembra. Neskôr v novembri bude snímka vydaná vo vybraných kinách – počítajme však so Spojenými štátmi. Nakoniec sa tesne pred Vianocami, 23. decembra, dostane na malé obrazovky Netflixu.

Oficiálna synopsa:

„V pokračovaní filmu NA NOŽE Riana Johnsona cestuje detektív Benoit Blanc do Grécka, aby odhalil vrstvy tajomstva, ktoré zahŕňa nové obsadenie pestrých podozrivých.“

Tiež sa po skvelej jednotke neviete dočkať pokračovania? Ktorá z postáv bude podľa vás vinná tentokrát? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -