ChargeHub X4 je skvelá nabíjačka, ktorú Američanom môže závidieť celá Európa

Nenechajte si ujsť

Firma Limitless Innovations a ich praktická nabíjačka ChargeHub X4, ktorá má aj osvetlenie. Jej výhodou je, že sa v nej naraz dokážu nabíjať až štyri zariadenia, a to veľmi rýchlo.

Nabíjačka ChargeHub X4 vám poslúži aj ako osvetlenie

Jednou zlou vlastnosťou sa však stalo umiestnenie jej portov. Nachádzajú sa na spodku. Nie veľmi zvyčajné umiestnenie môže na prvý pohľad urobiť zlý dojem. Spoločnosť pravdepodobne navrhla tento dizajn na horizontálne zapojenie.

Na druhú stranu je perfektná do domácností alebo do miest, kde sa nachádza veľa technických zariadení. Napríklad v kancelárii si môžete s kolegami nabíjať všetci štyria mobily naraz, a pri tom použijete iba jednu zásuvku.

Ďalej vám poslúži aj pre nabíjanie všetkého príslušenstva zároveň. Mohli by ste si naraz napríklad nabiť váš iPhone, AirPody, Apple Watche a iPad.

Za najväčšiu výhodu sa považuje fakt, že vám ušetrí tri potencionálne adaptéry, ktoré by ste inak museli použiť. Ak by ste mali iba jeden a potrebovali si všetko nabiť, trvalo by to večnosť.

chargehub x4
Zdroj: touchofmodern.com

Nočné osvetlenie

„Nočné“ osvetlenie je jej ďalšia skvelá vlastnosť. Sila baterky dosahuje 50 lumenov (jednotka toku svetla) a je viditeľná po obvode zariadenia. Pre porovnanie, 40 Wattová žiarovka dosahuje až 460 lumenov, teda je to skôr pokojné svetielko ku spaniu.

Ak by sa vám aj tak nepáčila sila tohto osvetlenia, tak si ju môžete hocikedy znížiť či úplne vypnúť tým, že kliknete na senzor na prednej strane. Počas dňa sa svetlo automaticky vypne, aby ušetrilo energiu.

Brutálny problém tejto nabíjačky je ten, že je veľmi krehká a pri páde či hocijakom silnejšom poškodení by ste ju mali prestať používať. Preto sa neodporúča do domácností so zvieratami a malými deťmi, ktoré by ju dokázali poškodiť.

Ale ide o to, že napriek všetkému spĺňa to, na čo nabíjačky sú. A ešte k tomu veľmi rýchlo a viac zariadení súčasne. ChargeHub X4 je aj napriek jeho nevýhodám skvelý výrobok, ktorý si americkí zákazníci môžu na Amazone kúpiť za $39,99. Žiaľ, produkt je zatiaľ vyrábaný len pre ich trh. Dúfame však, že už čoskoro budú dostupné ja adaptéry s európskou koncovkou.

Zdroj: appleinsider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -