Nadchádzajúce animáky od Pixar: ktoré filmy uvidíme najbližšie roky?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Asi sa zhodneme na tom, že štúdio Pixar robí jedny z najlepších animákov na trhu. Či už klasiky ako Toy Story, Hľadá sa Nemo alebo Príšerky s.r.o., až po novinky V hlave, Hľadá sa Dory a Autá 3. Tieto animáky tvorili detstvo mnohým ľudom, vrátane mňa a mám na ne neuveriteľné spomienky. Boli časy, keď som denno-denno sedával pred televíziou a pozeral som Život Chrobáka alebo Toy Story na VHS. Narozdiel od štúdií ako Marvel alebo DC, Pixar tvorí jeden, maximálne dva filmy ročne. Možno práve preto sa vždy dočkáme zaručenej kvality. Aké animáky nás teda čakajú od Pixaru najbližšie tri roky?

Nadchádzajúce animáky od Pixar

Coco

Dátum vydania: 22. november 2017 (Amerika), 4. január 2018 (Slovensko)

Pokiaľ máte chuť na originálny film od Pixaru, Coco je tou správnou voľbou. Bude to totižto posledným filmom s originálnym príbehom pre niekoľko rokov (ďalej uvidíme pokračovania iných filmov). Poslednými takýmito filmami boli V hlave a Dobrý dinosaurus. Veľkým problémom tohto animáku je samotný dátum vydania – vo svete si ho ľudia užijú už 22. novembra tohto roku, zatiaľ čo slovensko naň bude čakať viac ako mesiac. Pozrieme si ho až 4. januára 2018. Ide však o snímku s krásnym a emotívnym originálnym príbehom a zaujímavou animáciou. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac o príbehu filmu alebo si pozrieť trailer, klikajte na tento odkaz.

Coco - favorit na najlepší animovaný film
Zdroj: youtube.com

Rodinka Úžasných 2

Dátum vydania: 15. jún 2018

Pixar si rovnako ako aj celý Hollywood často zakladá na pokračovaniach úspešných filmov. Rovnako na tom bude aj bezchybná a úspešná Rodinka Úžasných, ktorá sa budúci rok dočká pokračovania. Koniec prvej časti jasne otvoril príbehové dvere tej druhej, no režisér Brad Bird sa do ničoho nehrnul. Predsa, jednotky sme sa dočkali dávno v roku 2004. Na očakávané pokračovanie sme tak museli čakať 14 rokov! Príbeh pokračovania by mal začať tam, kde skončila jednotka – v boji proti Underminerovi! Zaujímavé je, že hry Rodinka Úžasných 2 sme sa dočkali už dlhé roky dozadu, zatiaľ čo film vyjde až budúci rok. Dúfame, že sa čoskoro dočkáme prvého traileru.

Zdroj: screenrant.com

Toy Story 4

Dátum vydania: 21. jún 2019

Animák Toy Story zmenil v roku 1995 celú podstatu animovaných filmov. Bol to veľký prelom v kinematografií, ktorý udal trend a rovnakého momentu sa dočkáme už asi len veľmi ťažko. Tento film predbehol svoju dobu a doteraz sa radí medzi najlepšie snímky vôbec, spolu s hodnotením 100%. Ako všetci dobre vieme, trojka sa skončila emocionálnym finále a len málokto by čakal, že sa dočkáme ďalšej časti. Pixar by však pravdepodobne neriskoval reputáciu tejto série len kvôli peniazom a tak dúfame, že vedia, do čoho idú. Príbeh je zatiaľ zahalený a tak nevieme, čoho sa po ukončení jednej trilógie dočkáme. Tak čo, tešíte sa?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -