Najbrutálnejší seriál súčasnosti končí

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Unikátny seriál končí

Seriál The Boys dostane prvé epizódy zo štvrtej série už tento piatok. S blízkym vydaním však prichádza aj menej príjemná správa, o ktorej informoval hlavný tvorca seriálu Eric Kripke na sociálnej sieti X (predtým Twitter). Prezradil, kedy seriál končí a na prekvapenie mnohých odhalil záver nadchádzajúcej štvrtej série.

Seriál sa začal vysielať ešte v roku 2019 na službe Amazon Prime Video. Ide o adaptáciu poriadne drsného komiksu, v ktorom sú supehrdinovia organizáciou, ktorá sa nespráva práve podľa vzorov a čestne. Spojili sa niekoľkí bežní ľudia, ktorí s nimi majú spoločnú minulosť, aby ich mohli zastaviť. Podobne ako v jeho predlohe, aj na obrazovke sme boli svedkami nejedného brutálneho a poriadne krvavého momentu.

The Boys 4. séria trailer
Zdroj: YOUTUBE + úprava redakcie

Silné očakávania na štvrtú sériu

Fanúšikovia napäto očakávajú štvrú sériu, nielen kvôli napínavému koncu tej predošlej, ale aj kvôli tomu, že sa plynule prepája so svojim spin-offom Gen V. Nayvše sa okrem štandardných hereckých tvári medzi ktoré patria Karl Urban, Jack Quaid či Anthony Starr pridáva aj Jeffren Dean Morgan, hviezda The Walking Dead.

Ešte počas mája bolo oznámené, že seriál bude obnovený aj pre piatu sériu. Tu sa na chvíľu musíme pristaviť pri skorších slovách tvorcov. Showrunner Kripke spolu s producentom Sethom Rogenom už v minulosti povedali, že chcú 5 sérií, aby vyrozprávali príbeh zo stránok podľa komiksu od Gartha Ennisa a Daricka Robertsona.

Ešte jedna na rozpovedenie príbehu

Teraz Kripke správu potvrdzuje prostredníctvom X. Hovorí, že piata séria bude naozaj tou poslednou a vo svojom príspevku uvádza:

„Týždeň premiéry štvrtej série The Boys je dobrým časom na oznámenie, že piata séria bude tou poslednou! To bol vždy môj plán. Som nadšený, že môžem priniesť príbeh k jeho krvavému, epickému a unikátnemu vyvrcholeniu. Pozerajte štvrtú sériu o dva dni, pretože sa začína koniec!“

Spomenutý Vought je organizácia, ktorá zastrešuje v sérií superhrdinov a kryje ich zločiny. Nejeden fanúšik sa obával, že po predošlom vyhlásení autora bude naozaj odhalený scenár pre seriál The Boys a jeho štvrtú sériu. Kripke to však vymyslel šikovne, zverejňuje záverečnú stranu skriptu, avška začiernil všetky dôležité časti. Na záver si však pre nás necháva jasný odkaz – Vidíme sa pri poslednej sérií.

Čo hovoríte na to, že The Boys budú končiť po piatej sérií? Tešíte sa na piatkovú premiéru novej série? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: X/ Eric Kripke; variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -