Najdesivejší horor 2022 pokračuje. Nočné mory budete mať už len z ukážky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jeden z najoriginálnejších hororov pokračuje, sledujte trailer

Spoločnosť Paramount Pictures prináša prvý trailer k filmu Úsmev 2, pokračovaniu nečakane úspešného hororu z roku 2022. Tento raz sa kliatba presunie na popovú hviezdu, ktorá je neustále prenasledovaná desivo sa usmievajúcimi ľuďmi. Ich tváre vidí na každom kroku a je len otázkou času, či ju dostihne rovnaký osud ako mnohých pred ňou.

Prvý film sa zameral na mladú psychiatričku Rose, ktorá vyšetrovala pacientku na pokraji nervového zrútenia. Nakoniec bola svedkom jej samovraždy a vízie tejto udalosti ju s traumou začali prenasledovať. K nim však pribúdajú znepokojivé halucinácie a protagonistka si rýchlo uvedomuje, že prežíva rovnaké veci ako jej pacientka.

Nadviaže na úspešnú jednotku

Snímka sa stala pred dvomi rokmi nečakaným hitom. Zbierala pochvalné reakcie a so svojím rozpočtom 17 miliónov dolárov dokázala priniesť naspäť z kín 216 miliónov. Režisér a scenárista Parker Finn sa tak vracia s podobne hrozivým pokračovaním, ako nám dokazuje ukážka.

Hlavnou hviezdou tu je popová hviezda Skye, ktorú si zahrala Naomi Scott. Všetci okolo nej začínajú mať na tvári známy desivý úsmev a ona postupne prepadá šialenstvu.

Veci sa jej ešte viac vymknú spod kontroly, keď jej priateľ v podaní Lukasa Gagea spácha za podivných okolností samovraždu.

horor úsmev 2
Zdroj: TMDB

Čaro prvého filmu prináša na nový level

Okrem spomenutej dvojice si tu zahrajú Rosemarie DeWitt, Dylan Gelula, Raúl Castillo a Miles Gutierrez-Riley. Značným prekvapením je aj návrat herca Kyle Gallnera, ktorý si v prvom filme zahral policajného dôstojníka a priateľa hlavnej postavy Joela. Otázkou je, či sa mu podarí reťaz udalostí zastaviť alebo sa tiež stane obeťou.

Gage, ktorého môžeme poznať zo seriálu Eufória už po vydaní traileru láka divákov na pokračovanie. Pre The Hollywood Reporter sa vyjadril, že sa Finnovi podarilo zachytiť to správne čaro prvého filmu a zároveň ho dokázal povzniesť na nový level. Dodal, že máme byť pripravení aj na cameo. Viac však neprezradil a budeme si musieť počkať až na samotnú premiéru, ktorú naplánovali na 18. októbra.

Ako sa vám pozdáva trailer na horor Úsmev 2? Máte z neho podobne nepríjemné pocity ako z jednotky? Ako sa vám páčia nové herecké tváre? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: variety.com; hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -