Najhorší strašidelný dom v USA: získajte 20,000 dolárov za jeho prejdenie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Verili by ste, že v Spojených štátoch amerických existuje ekvivalent Disneylandu alebo Legolandu pre všetkých milovníkov hororov? Halloween sa predsa nezadržateľne blíži a toto miesto je zaručene horšie ako vaše najhrozivejšie nočné mory. Russ McKamey totižto vlastní najhorší strašidelný dom v USA, ktorý môžete poznať pod názvom McKamey Manor.

Ide o tak hrozivý zážitok, že každému účastníkovi, ktorý túto „atrakciu“ vydrží až do samého konca, dá majiteľ 20,000 amerických dolárov. Treba sa však mentálne aj fyzicky pripraviť na to, že ide o reálne peklo na zemi. Návšteva strašidelného domu v mestečku Summertown v americkom Tennessee vás totiž môže už navždy poznačiť.

Najhorší strašidelný dom v USA

Aby ste sa tohto zážitku vôbec mohli zúčastniť, tak musíte splniť hneď niekoľko povinných náležitostí. Musíte mať viac ako 21 rokov, prejsť športovo fyzickým testom, uviesť dôkaz o zdravotnej poistke, prejsť testom na drogy a nakoniec podpísať 40-stranový právny dokument. Pokiaľ všetko toto splníte, tak vás čaká dvojhodinové inštruktážneho video s názvom „And Then There Were None.“

Asi ste si už teda uvedomili, že nejde o klasický strašidelný dom zo zábavných parkov. Hrozivý zážitok v McKamey Manor totiž hraničí s legálnym fyzickým a psychickým týraním. Samotná oficiálna stránka strašidelného domu hovorí, že „každý z návštevníkov prejde mentálnou a fyzickou výzvou až po dosiahnutie osobného bodu zlomu.

Herci v dome majú s účastníkmi povolené prísť k fyzickému kontaktu, no za žiadnych okolností a žiadnym spôsobom im to nemôžu vrátiť späť. „Môže ísť o agresívny zážitok,“ píše oficiálne stránka. Návštevníci môžu kedykoľvek odísť po vyslovení frázy „You really don’t want to do this,“ alebo v preklade „Naozaj to nechcete spraviť.

Každý návštevník je dokonca dokumentovaný na video, aby mohli prevádzkovatelia dokázať, že nedošlo k ničomu ilegálnemu. „Boli by ste prekvapení koľko ľudí počas tých rokov vravelo, že sa im vnútri niečo stalo,“ povedal McKamey pre portál WFLA. Pokiaľ sa o zážitku chcete dozvedieť viac, tak určite navštívte stránku mckameymanor.com.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -