Toto je podľa divákov 15 najkrajších hercov a herečiek po 40-tke!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Klinika krásy Glowday sa rozhodla uskutočniť prieskum tých najkrajších hereckých hviezd. Háčik však bol v tom, že do zoznamu sa môžu dostať len tí herci a tie herečky, ktoré už sú v strednom veku. V žiadnom prípade teda v tomto zozname nečakajte mená ako sú Zendaya či Timothée Chalamet. Toto sú podľa divákov tí najkrajší herci a herečky po 40-tke!

15. George Clooney – 13 % hlasov (62 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: instagram.com

George Clooney už od začiatku svojej kariéry patrí medzi najšarmantnejších mužov v Hollywoode. Svojim zaradením v tomto rebríčku len opäť dokázal svoju neutíchajúcu popularitu.

14. Idris Elba – 15 % hlasov (50 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: instagram.com

V tomto rebríčku nesmie chýbať ani jeden z najznámejších hercov na svete. Skvelé výkony predviedol ako v sérii MCU (Thor), tak vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia z dielne DC a Warner Bros. Taktiež ho mnohé magazíny zaradili medzi najatraktívnejších hercov na svete.

13. Kate Moss – 15 % hlasov (47 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: instagram.com

Kate Moss je skôr modelka ako herečka, avšak zahrala si vo filmoch ako sú Zoolander či Dokonalý život. A takisto v množstve britských dokumentov. Vôbec sa nečudujeme tomu, že získala miesto v tomto rebríčku

12. Tom Hardy – 16 % hlasov (43 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: Tom Hardy

Tom Hardy bol už dvakrát nominovaný na Oscara. Spolupracoval s režisérmi ako sú Christopher Nolan, Alejandro Gonzalez Iñárittu či George Miller. Taktiež sa stal komiksovým anti-hrdinom Venomom z dielne Marvelu a Sony. Už celé roky ho spoločnosť považuje za sympatického a príťažlivého herca.

11. Hugh Jackman – 16 % (52 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: Hugh Jackman

Rovnakým počtom hlasov sa môže pochváliť aj predstaviteľ Wolverina Hugh Jackman. Ten si zahral aj vo filmoch ako sú Dokonalý trik, Najväčší showman či Zmiznutie Denisa Villeneuvea. Už roky sa môže pochváliť sympatickým vzhľadom a tehličkami na bruchu.

10. Tess Daly – 17 % (51 rokov)

herci a herečky po 40tke
Zdroj: Tess Daly

Slávna televízna moderátorka a občasná herečka Tess Daly absolútne nevyzerá na to, že už má po 50-tke. Stále vyzerá úžasne a určite patrí medzi najpríťažlivejšie osobnosti v Hollywoode.

9. Tom Cruise – 19 % (58 rokov)

Tom Cruise
Zdroj: instagram.com

Meno tohto herca v rebríčku určite nikoho neprekvapilo. Je vôbec možné, že má už takmer 60 rokov? Predstaviteľ Mavericka či Ethana Hunta je stále v úžasnej forme a my sa už nevieme dočkať siedmeho dielu série Mission: Impossible.

8. Naomi Campbell – 20 % (50 rokov)

Naomi Campbell
Zdroj: instagram.com

Slávna modelka ale taktiež herečka sa do povedomia divákov dostala hlavne vďaka svojmu úžasnému vzhľadu. Medzi jej partnerov patrilo množstvo slávnych mužov, medzi nimi bol aj legendárny Robert De Niro.

7. Brad Pitt – 22 % (57 rokov)

Brad Pitt
Zdroj: instagram.com

Táto stálica Hollywoodu v tomto rebríčku nesmela chýbať. Brad Pitt si zahral v mnohých kasových trhákoch ako sú Sedem, Dannyho 11, Nehanební bastardi či Vtedy v Hollywoode. Za svoj výkon v poslednom menovanom filme dokonca získal svojho prvého Oscara.

6. David Beckham – 23 % (45 rokov)

David Beckham
Zdroj: instagram.com

David Beckham je skôr slávna osobnosť, než slávna herecká hviezda. Dodnes je považovaný za jedného z najlepších futbalistov v histórii. Známy je však takisto svojou značkou parfémov a oblečenia. Objavil sa v mnohých filmoch a seriáloch. Videli sme ho vo filme Blafuj ako Beckham a takisto v epizóde seriálu Moderná rodina.

5. Victoria Beckham – 23 % (46 rokov)

Victoria Beckham
Zdroj: instagram.com

O stupienok vyššie, no s takmer rovnakým počtom hlasov, sa dostala Beckhamova manželka Victoria. Slávna speváčka, občasná herečka, modelka a hlavne módna návrhárka. Victoria je skutočne ženou mnohých talentov, rovnako ako jej manžel David. Zrejme preto patria medzi najstabilnejšie dvojice v Hollywoode.

4. Will Smith – 30 % (52 rokov)

Will Smith
Zdroj: pinterest.com

Aj keď je v súčasnosti Will Smith známy skôr tým, že uštedril facku Chrisovi Rockovi na Oscaroch, pre mnohých divákov je to stále úžasný a atraktívny herec. Po spomínanom incidente sa vracia na strieborné plátno a dokonca ho uvidíme aj v pokračovaní kultovej série Bad Boys. Určite spadá do kategórie „najkrajší herci a herečky po 40-tke.“

3. Kim Kardashian – 34 % (40 rokov)

Kim Kardashian
Zdroj: instagram.com

Exmanželka Kanye Westa sa preslávila nielen pornonahrávkou, ale hlavne vďaka reality šou Keeping Up With the Kardashians. Tá sa stala celosvetovým hitom a z Kim sa rázom stala módna ikona a osobnosť Hollywoodu. Samozrejme, že sa k tomu všetkému dostala aj vďaka svojmu exotickému vzhľadu.

2. Jennifer Aniston – 34 % (52 rokov)

Jennifer Aniston
Zdroj: instagram.com

Takmer rovnaký počet hlasov ako Kim má aj nestarnúca kráska Jennifer Aniston. Tá sa preslávila ako predstaviteľka Rachel Greenovej v legendárnom sitkome Priatelia. Po tomto úspechu na poli seriálov ju čakal úspech aj vo filmovej brandži. Zahrala si v komédiách s Benom Stillerom (Riskni to s Polly), Adamom Sandlerom (Murder Mystery) či Jasonom Sudeikisom (My Sme Millerovci).

1. Jennifer Lopez – 38 % (51 rokov)

Jennifer Lopez
Zdroj: instagram.com

Na prvom mieste je takisto Jennifer, ale tentokrát hovoríme o hispánskej sexbombe z filmov ako sú Svadby podľa Mary, Zlatokopky či Diabolská svokra. Okrem toho je Jennifer úspešná aj v hudobnej brandži, na konte má totiž množstvo skvelých hitov. Rovnako ako Jennifer Aniston je známa svojím skvelým a nestarnúcim vzhľadom.

Toto sú podľa divákov herci a herečky po 40-tke, ktorí však stále vyzerajú naozaj úžasne. Páči sa vám poradie tohto zoznamu alebo by ste čo to pozmenili?

Zdroj: glowday.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -