Tieto nestarnúce herečky by aj v strednom veku dostali každého chlapa!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Nikomu sa nepáči starnutie. Vo väčšine prípadov sa totiž z mladého tela stáva vráskavé a nie príliš žiadúce telo, ktoré sa nepáči ani vám. Nie vždy to však musí byť takto. Tieto krásky to nevzdali, ani keď mali viac ako 40, 50 či dokonca 70 rokov. Stále totiž vyzerajú úžasne a atraktívne aj pre oveľa mladších chlapov. Toto sú totiž nestarnúce herečky, ktoré skrátka vyzerajú nesmierne sexi!

Nestarnúce herečky, ktoré stále vyzerajú výborne

1. Salma Hayek – 56 rokov

nestarnúce herečky
Zdroj: imdb.com, instagram.com

Nedávno dala herečka Salma Hayek na svoj Instagram video a pár fotiek o tom, ako si užíva v bazéne. A áno, toto je skutočne telo 53-ročnej ženy. Salma si zahrala vo filmoch ako sú Dospeláci (2010), Desperado (1995), Od súmraku do úsvitu (1996) či v pikantnej komédii s Channingom Tatumom Magic Mike: Posledný tanec (2023)

2. Heather Graham – 53 rokov

nestarnúce herečky
Zdroj: ebay.ca, adme.media

Heather Graham pri fotke v bikinách vyzerá, ako by nezostarla ani o jediný rok, čo skrátka nie je možné. Keď zavesila fotku v bielych bikinách na sociálne siete, šokovala tým mnohých filmových fanúšikov. Heather sme videli vo filmoch ako sú Z pekla (2001), Hriešne noci (1997) či Vo štvorici po opici (2009).

3. Priyanka Chopra – 40 rokov

nestarnúce herečky
Zdroj: consent.yahoo.com, instagram.com

O Priyanke môžeme pokojne hovoriť ako o jednej z najkrajších žien na svete. V roku 2000 sa jej totiž podarilo vyhrať titul Miss World a práve to naštartovalo jej kariéru modelky a herečky. Priyanka je už nejaký ten rok vydatá za spevácku hviezdu Nicka Jonasa. Ten je síce od svojej manželky oveľa mladší, no pri pohľade na Priyanku asi aj vy uznáte, že u nej vek nehrá žiadnu rolu. Priyanka patrí medzi hviezdy Bollywoodu, no zahrala si aj v americkej komédii Pobrežná hliadka (2017) či v najnovšom Matrixe (2021).

4. Penelope Cruz – 49 rokov

nestarnúce herečky
Zdroj: youtube.com, instagram.com

Oscarová herečka Penelope Cruz už od začiatku svojej kariéry priťahovala snáď všetkých mužov. Krásna, sympatická a k tomu veľmi provokatívna. Penelope totiž nemá problém ani s pikantnými sexuálnymi scénami a občasným odhaľovaním svojho tela. Čo nás samozrejme teší. Totiž, aj keď má takmer 50, kto by sa nepozeral na jej telo, však? Penelope získala Oscara za výkon vo filme Woodyho Allena, Vicky Cristina Barcelona (2008). O dva roky predtým si zahrala so svojou kolegyňou a priateľkou Salmou Hayek vo filme Pištoľníčky (2006). Stala sa tiež ľúbostným záujmom Johnnyho Deppa vo filme Piráti z Karibiku: V neznámych vodách (2011).

5. Eva Longoria – 48 rokov

Eva Longoria
Zdroj: dailymail.co.uk, instagram.com

Eva Longoria je stále tou ohnivou kráskou, ktorá zažiarila v seriáli Zúfalé manželky (2004-2012). Eva si zahrala aj vo filmoch ako sú Tá mrcha nedá pokoj (2008) s Paulom Ruddom a objavila sa aj v prvej časti kultovej série John Wick (2014) s Keanu Reevesom.

6. Sofia Vergara – 50 rokov

Sofia Vergara
Zdroj: giantfreakinrobot.com, instagram.com

Sofiu Vergaru sme prvýkrát zaznamenali v sitkome Moderná rodina (2009-2020). V tomto kultovom seriáli patrila medzi najlepšie zarábajúcich hercov a celkovo sa stala aj najlepšie zarábajúcou herečkou v Hollywoode. Do povedomia producentov sa dostala vďaka modelingu a dnes ju každý obdivuje za jej skutočne ohromujúce telo a taktiež za rozkošný prízvuk.

7. Jane Seymour – 72 rokov

Jane Seymour
Zdroj: centraljersey.com, adme.media

Zrejme tomu neuveríte, ale Jane Seymour má skutočne už 72 rokov. Táto herečka sa preslávila v seriáli Doktorka Quinnová (1993-1998), v ktorom si zahrala hlavnú postavu. Okrem tohto seriálu si zahrala aj s Owenom Wilsonom v kinohite Ako uloviť družičku (2005) a rok neskôr v komédii s Chrisom Pineom Rande na slepo (2006). Napriek tomu, že je Jane už v pokročilom veku, bez váhania si v lete oblečie bikiny a stále v nich vyzerá veľmi dobre.

8. Nicole Scherzinger – 45 rokov

Nicole Scherzinger
Zdroj: ashiondailymag.com, adme.media

Nicole je skôr popovou hviezdou, ako herečkou. Zvyčajne však poteší mužských divákov tým, že si v nejakom tom filme zahrá maličkú rolu. Ako napríklad v tretej časti série Muži v čiernom (2012), v ktorom mala na sebe nebezpečne priliehavý kostým. Nicole sa preslávila ako hlavná speváčka skupiny Pussycat Dolls, no darí sa jej aj v sólovej kariére a určite nevyzerá na to, že má 45 rokov.

Toto sú podľa nás tie najkrajšie nestarnúce herečky. Ktorá hollywoodska kráska v strednom veku tu podľa vás chýba?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Fakt som nikdy nepochopil, preco Hamilton nechal Nicole.. resp. naopak, lepsieho chlapa ako 7nasobny sampion F1 nenajde.
    Ta doktorka kminova je zart, ze? Ta nebola pekna ani ked mala 17.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -