Toto je podľa vedeckej štúdie 10 najkrajších žien na svete! Ktorá slávna celebrita sa najviac priblížila k dokonalej kráse?!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najkrajšie ženy na svete podľa vedeckej štúdie

Najkrajšie ženy na svete. Takéto ankety sa robia už celé desaťročia, avšak ešte nikdy sa na túto tému nikto nepozrel z oblasti vedy. Aj keď si možno myslíte, že krásu ženy sa nedá zmerať, mýlite sa. Na svete totiž už stáročia existuje známy vzorec zvaný zlatý rez, ktorý dodnes používajú chirurgovia pri vykonávaní plastických operácií.

Jedna z nich, doktorka Julian De Silva sa podelila o to, ktoré známe celebrity sú podľa tohto vzorca v podstate tie najkrajšie ženy na svete. Taktiež nám percentuálne vysvetlila, ako presne spĺňajú podmienky tohto estetického vzorca. Dnes vám preto ukážeme tie najkrajšie ženy na svete, ktoré ale nevybrali ľudia, ale veda!

10. Cara Delevingne – 89,99 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Slávna 30-ročná modelka je známa svojím hustým obočím, ktoré jej umožnilo dostať sa do top 10 rebríčka. Samozrejme k tomu prispeli aj jej krásne tvarované pery. Doktora De Silva vysvetľuje, že by sa dostala v rebríčku aj vyššie, ak by mala menšie čelo.

9. Katy Perry – 90,08 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Slávna speváčka sa do tohto rebríčka dostala hlavne vďaka svojmu nosu. Ten má podľa zlatého rezu dokonalý prierez a podľa štúdie je to jej najväčšie prednosť. Takže páni nie sú to prsia tejto popovej hviezdy, ale nos.

8. Natalie Portman – 90,51 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Natalie Portman je na tom skutočne dobre. Jej skóre bolo extrémne vysoké, keďže sa vyšplhalo až na 99 %! Avšak toto úžasne percentuálne číslo jej zrazili obočie a pery. Tieto črty tváre má podľa zlatého rezu najhoršie spomedzi týchto krások.

7. Scarlett Johansson – 90,91 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Slávna 37-ročná herečka, ktorá sa preslávila hlavne ako Black Widow zo série MCU získala úžasné skóre a to hlavne za jej bradu. Tá je podľa vedeckej štúdie dokonalá. Lenže už horšie to vraj je s herečkinými perami či komplexne tvárou.

6. Kate Moss – 91,05 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Slávna 48-ročná britská modelka má najväčšiu prednosť medzi jej očami a čelom. Už horšie to však odnieslo jej obočie. To získalo v rámci proporcii zlatého rezu vôbec najnižšie skóre. Pri čítaní tohto rebríčka zistíte, že práve s obočím majú slávne hviezdy najväčšie problémy.

5. Taylor Swift – 91,64 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Brada a nos tejto 32-ročnej popovej megahviezdy dosiahli najvyššie skóre a to až 97 %. Lenže jej obočie dosiahlo spomedzi jej vlastnosti najnižšie skóre a to len 83 %.

4. Ariana Grande – 91,81 %

Ariana Grande
Zdroj: brightside.me

Už od začiatku jej kariéry ju mnohí módni návrhári a kritici považujú za jednu z najkrajších žien na svete a teraz je to dokonca aj vedecky potvrdené. Čelo, nos, brada a pery 29-ročnej speváčky patria podľa zlatého rezu medzi jej najväčšie prednosti. Najnižšie skóre podobne ako pri Taylor Swift dosiahlo jej obočie.

3. Amber Heard – 91,85 %

najkrajšie ženy na svete
Zdroj: brightside.me

Exmanželka Johnnyho Deppa v súčasnosti možno nemá príliš veľa fanúšikov, no vedci tvrdia, že patri medzi vôbec najkrajšie ženy na planéte. So skóre 99,6 % má Mera z megahitu Aquaman prakticky dokonalú bradu, ktorú jej ostatné ženy môžu len závidieť.

2. Beyoncé – 92,44 %

Beyoncé
Zdroj: brightside.me

40-ročná speváčka a herečka má takmer dokonalú tvár so skóre 99,6 %. Podľa zlatého rezu medzi jej nedostatky vraj patria jej obočie a taktiež nos.

1. Bella Hadid – 94,35 %

Bella Hadid
Zdroj: brightside.me

Tak a máme tu víťazku. Prakticky dokonalú tvár a dokonalú krásu má slávna supermodelka Bella Hadid. Tá získala až 99,7 % percent za bradu, 97,6 % percent za polohu očí a 97 % percent za čelo. Najnižšie skóre mala za oblasť obočia, ale ani to jej nezabránilo v tom, aby sa podľa vedeckej štúdie stala prakticky najdokonalejšou ženou na svete!

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

  1. :D lol, ta prva fotka Cary je v kontexte „najkrajsia zena sveta“ super, skoro som sa udusil od smiechu. A Bella Hadid by sa imho nevosla ani do TOP100. Gigi je ina kava. Ale tiez urcite mimo TOP10. Naopak Ariana az 4.? No fking way!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -