Hľadáte najlacnejší notebook s 8 GB RAM a Windows 10? Tento čínsky klon MacBooku Pro má naozaj všetko

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nájsť niekedy notebook, ktorý by vyhovoval všetkými potrebnými detailmi, a to príjemnou cenou aj dizajnom, nemusí byť vždy prechádzka ružovou záhradou. No ak nazriete do technologicky najrýchlejšie rozvíjajúcej sa krajiny sveta, Čína jeden takýto kúsok má a jeho krkolomný názov Lhmzniy KUU Kbook v sebe skrýva oveľa viac, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ide o najlacnejší notebook s danými špecifikáciami.

Ak si nepotrpíte na značku a stačí vám ku šťastiu aj neznámy výrobca, ste na tom správnom mieste. Tento notebook je totiž jednoznačne najlacnejším svojho druhu, obsahujúc 8 GB RAM a operačný systém Windows 10 Pro. Čím všetkým nás dokáže zaujať?

Lhmzniy KUU Book notebook
Zdroj. gearbest.com

Lhmzniy KUU Kbook: Najlacnejší notebook s 8 GB RAM a Windows 10?

8 GB RAM je minimálne množstvo pamäte, ktorú musí vaše zariadenie obsahovať, aby na ňom operačný systém Windows 10 bežal bez akýchkoľvek problémov. To výrobca splnil a pridal taktiež aj 128 GB úložisko. Oficiálna výdrž batérie je 8 hodín.

Jedinou hlavnou slabinou notebooku je jeho procesor. Jedná sa o relatívne pomalý čip Intel Celeron N3350, ktorý je asi o 10 % rýchlejší ako všadeprítomný procesor Intel Atom X5-Z8350. No sťažovať sa s touto cenovkou na výkon by už bolo trochu príliš…

Zvyšok konfigurácie je viac ako primeraný celej zostave a poteší nás 14,1-palcový displej s vysokým rozlíšením a ratifikovaný štandard Wi-Fi 802.11n pre vysokorýchlostné bezdrôtové siete.

Dizajnom sa notebook približuje ku starším Apple modelom MacBook Pro s jedným podstatným rozdielom. Spoločnosť Lhmzniy zahrnula do ich klenotu väčší počet portov – 2x USB 3.0, 1x HDMI, 1x slot pre SD kartu a 1x audio konektor.

Lhmzniy KUU Book notebook
Zdroj: gearbest.com

Cena už od 180 eur

Presne tak, vidíte dobre! No ak si ho budete chcieť zakúpiť, musíte navštíviť stránku čínskeho predajcu Gearbest. Jediným upozornením je fakt, že ceny sa na takýchto stránkach menia každou sekundou v závislosti od denných výmenných kurzov.

Okrem toho už vieme, že Lhmzniy KUU Kbook pochádza z Číny, takže pri objednávke si na neho počkáme minimálne jeden mesiac. Výrobca ponúka aj veľa iných zaujímavých produktov, kde nájdeme 16 GB RAM alebo 1 TB úložisko. Tu si však budeme musieť priplatiť a vyjde nás „až“ na 380 eur.

Ak vás ponuka zaujala, Lhmzniy KUU Kbook si môžete zakúpiť tu. Lepší Lhmzniy A9 (16GB RAM a 1TB úložisko s oceľovým strieborným telom) si môžete zakúpiť tu. Doprava na Slovensko je zadarmo.

Čo hovoríte na Lhmzniy KUU Kbook za neuveriteľne lacný peniaz? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gearbest.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -