Najlepší mladí herci v Hollywoode pod 30 rokov!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najlepší mladí herci v Hollywoode

Hollywood stále potrebuje nové tváre na to, aby upútal pozornosť divákov po celom svete. Lenže nie všetci mladí herci sa dokážu presadiť, pretože ak môžeme niečo povedať na sto percent, tak to, že v Hollywoode je neskutočná konkurencia. Každý si chce žiť svoj život slávnej filmovej hviezdy. A týmto chalanom to skutočne bolo dopriate. Alebo si skôr vybojovali svoje miesto v Hollywoode vďaka svojmu talentu a odhodlanosti. Dnes vám ukážeme tých najtalentovanejších mladých hercov v Hollywoode, ktorí ešte majú celú mladosť pred sebou. Ktorá hviezda zo série MCU či seriálu Stranger Things sa objaví v tomto rebríčku?

5. Hero Fiennes-Tiffin

Hero Fiennes-Tiffin
Zdroj: teenvougue.com

Zrejme si mnohí z nás spomínajú na mladého Lorda Voldemorta v 6. časti kultovej série Harry Potter. Hero Fiennes-Tiffin si zahral práve Toma Riddlea a to v sirotinci, v ktorom ho navštívi sám Albus Dumbledore, aby ho vzal do Rokfortu. Treba podotknúť, že aj keď sa Hero dostal k tejto úlohe vďaka rodinným stykom (Ralph Fiennes je jeho strýko), svoju rolu zvládol na výbornú. Talent a prirodzenú charizmu potvrdil v romantickej sérii After, vďaka ktorej sa stal komerčnou megahviezdou. Jednoznačne tu máme novú hviezdu romcoms a jedného z idolov súčasnej generácie.

4. Jacob Tremblay

Jacob Tremblay
Zdroj: ew.com

Jacob Tremblay má ešte len 15 rokov, no už toho v Hollywoode dosiahol oveľa viac, ako poniektorí iní herci. Zahral si v oscarovom filme Izba po boku Brie Larson, lenže najväčšie uznanie získal za stvárnenie chlapca menom August Pullman vo svetovo uznávanej dráme Obyčajná tvár. V tomto filme si zahral po boku hviezd ako sú Julia Roberts či Owen Wilson. Rolu chlapca so zdeformovanou tvárou, ktorý sa snaží zapadnúť medzi „normálne deti“ v škole, zvládol úžasne. Vyslúžil si nielen nadšené ohlasy divákov, ale aj kritikov a rozhodne patrí medzi najväčšie mladé talenty.

3. Finn Wolfhard

Finn Wolfhard
Zdroj: gamelivestory.com

Kto by nepoznal jednu z najväčších hviezd svetovo uznávaného megahitu Stranger Things. Okrem tohto seriálu si Finn strihol rolu Richieho Toziera v megahite To od spisovateľa Stephena Kinga. To sa mu však zdalo málo, preto sa pridal k už tak skvelému obsadeniu (McKenna Grace, Bill Murray, Paul Rudd) pokračovania slávnej sci-fi série Krotitelia duchov, s podtitulom Dedičstvo. Z Finna je už teraz veľká hollywoodska hviezda a to má ešte len 19 rokov!

2. Tom Holland

Tom Holland
Zdroj: empireonline.com

Celkovo najmladší predstaviteľ Spider-Mana si vďaka úlohe Petera Parkera vyslúžil rešpekt divákov a hlavne kritikov. Vďaka prirodzenej charizme a dobrému výzoru si získal srdcia fanyniek po celom svete a vďaka nemu sa legendárny komiksový hrdina vrátil do Marvelu v tej najlepšej podobe. Okrem toho, že sa navždy zapísal do dejín série MCU, si zahral vo filme Rona Howarda V srdci mora, v dobrodružnej komédii podľa úspešnej počítačovej hry Uncharted s Markom Wahlbergom a vo hviezdami nabitom (Robert Pattinson, Harry Melling, Sebastian Stan) trileri od Netflixu The Devil All The Time. Obľúbený herec si síce po pracovne náročných rokoch dáva od filmov menšiu pauzu, no veríme, že ho už čoskoro uvidíme v ďalšom miliardovom blockbusteri.

1. Timothée Chalamet

Timothée Chalamet
Zdroj: slashfilm.com

Hviezda kinohitu Daj mi tvoje meno, hviezda kinohitu Duna, hviezda kinohitu Malé ženy. Aj takto by sme mohli nazvať na Oscara nominovaného herca, ktorý je na najlepšej ceste stať sa jedným z najobľúbenejších hercov súčasnosti. Okrem týchto uznávaných a komerčne úspešných filmoch si zahral aj v projekte od Netflixu režiséra Adama McKaya Don’t Look Up, s herečkou Saoirse Ronan vo filme Grety Gerwig Lady Bird a v kultovom filme slávneho Christophera Nolana Interstellar. Fanúšikovia sa však už teraz nevedia dočkať pokračovania komerčného megahitu Duna, v ktorom si Timothée zahral hlavnú postavu. Na kariéru tohto 26-ročného chalana je skrátka radosť pozerať.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -