FOTO: Pozrite sa na najlepšie cosplaye z Anime Expo 2018! Ktorý sa vám páči najviac?

Nenechajte si ujsť

Najlepšie cosplaye z Anime Expo 2018

Ako každý rok, tak aj tento nám prebieha od 5. júla do dnes, 8. júla, najväčšia anime akcia menom Anime Expo 2018. Klasicky tu máme mnoho kostýmov z herného, filmového a anime sveta. My vám prinášame tie najlepšie, ktoré boli zachytené na fotkách! Tak čo, ktorý sa vám páči najviac?

Čo je Anime Expo?

Anime Expo je akcia s už 26-ročnou históriou. Festival pre milovníkov anime sa odohráva v Los Angeles v kongresovom centre, kde sa usídlila napríklad aj herná akcia E3. Anime Expo však máva zvyčajne väčšiu účasť a pohybuje sa v číslach cez 100 000 účastníkov! Na to, že akcia začínala s 1 700 účastníkmi, je to veľký krok vpred ako pre akciu, tak aj pre anime a cosplaye celkovo. Na akcii sa objavilo mnoho osobností, najmä zo sveta anime. Nechýbali k tomu speváci, tanečné skupiny, režiséri a podobne.

Anime Expo 2018
Zdroj: uk.ign.com

Najlepšie cosplaye z Anime Expo 2018!

K Anime Expo neodmysliteľne patria aj vlastnoručne vytvorené kostýmy, a preto sme si pre vás prichystali tie najlepšie, najzaujímavejšie a najvtipnejšie cosplaye z Anime Expo 2018!

Star Guardian Urgot z League of Legends

Prvá cosplayerka, ktorá nás naozaj zaujala, je Leah Stevo, ktorá si na Anime Expo 2018 prichystala kostým Star Guardian Urgota z League of Legends. Celý cosplay je osvetlený a obsahuje až 5 metrov LED pásov.

Anime Expo 2018
Zdroj: uk.ign.com

Tréner pokémonov

S ďalším cosplayom prišiel menej známy cosplayer Cesar Aguirre, ktorý sa divákom predstavil ako známy tréner pokémonov. Aj keď je jeho kostým jednoduchší, vôbec nevyzerá zle! Pikachu na ramene je skvelý dodatok.

Anime Expo 2018
Zdroj: uk.ign.com

Mei, Genji, Mercy a Doomfist z hry Overwatch

Pre fanúšikov Overwatchu tu máme cosplay postáv z tejto multiplayer hry. Na fotke sa konkrétne nachádzajú (zľava) Mei, Genji, Mercy a Doomfist.

Anime Expo 2018
Zdroj: uk.ign.com

Taktiež si určite prelistujte fotogalériu, v ktorej nájdete ďalšie skvelé kostýmy!

Ktorý z kostýmov sa vám najviac páči? Zúčastnili ste sa niekedy podobnej akcie, alebo to máte v pláne? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -