TOP 10 najlepších filmov pre autičkárov, pri ktorých sa budete cítiť ako za volantom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najlepšie filmy pre fanúšikov áut

Milujete autá, ale práve nemôžete sadnúť za volant? Chcete spoznať tie najlegendárnejšie príbehy motoršportu? Alebo si len chcete spríjemniť večer poriadne nadupaným filmom?Pripravili sme si pre vás zoznam 10 najlepších filmov, ktoré vám určite prehĺbia lásku k autám. Toto sú tie TOP filmy pre autičkárov.

10. Rýchlo a zbesilo 5

Filmovú sériu Rýchlo a zbesilo pozná každý milovník áut, ale aj filmov obecne. Ak ste ju ešte nevideli, odporúčam si ju celú pozrieť. No tým vrcholovým filmom je práve piata časť. Filmy síce nie sú zrovna reálne, no ak máte radi rýchle autá, pouličné preteky a nádherné ženy, určite si na pár chvíľ sadnite a pozrite si niektorý film zo série. A určite sa pri niektorých scénach aj dobre zasmejete.

9. Rivali

Ako už názov predpovedá, v biografii od Rona Howarda je zachytená rivalita medzi dvoma fenomenálnymi jazdcami. Film predstavuje jazdcov Formuly 1 Niki Laudu a Jamesa Hunta a ich nevraživosť. Taktiež uvidíme, aké rozdiely medzi nimi boli a aké nebezpečenstvo pretekanie prináša.

8. Hrozba smrti

Ide o starú klasiku, na ktorú však nesmieme zabudnúť. Film je excelentný najmä vďaka hereckým výkonom hlavných hviezd. Nejaký zmysluplný príbeh tu asi hľadať netreba, avšak je to vôbec potrebné? Okrem hereckých výkonov si užijeme aj kopec zábavy a samozrejme si obzrieme aj nejaké to autíčko.

7. Holy Motors

Samozrejme, skvelé filmy nevznikajú len na základe rýchlych super-športových automobilov. Postačí aj kvalitný scenár a jedna limuzína. Preto by ste mali dať šancu aj tomuto skvelému filmu z Nemecka.

6. Bumblebee

Bumblebee je novší, nádherne spracovaný film. Ak máte radi Transformerov, určite siahnite po tomto kúsku. A nabudúce si dajte pozor na to, keď na vrakovisku uvidíte starého chrobáka, či to náhodou nie je Transformer.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -