TOP 5: Najlepšie filmy v kinách, ktoré si v auguste nemôžete nechať ujsť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

TOP 5: Najlepšie filmy v kinách v auguste

Leto je v plnom prúde a neodmysliteľne k nemu patria aj dobré filmy v kinách. Predsa len, čo dokáže v teplý letný večer schladiť lepšie, ako kvalitný horor alebo akčná jazda? Práve preto sa dnes pozrieme na augustové najlepšie filmy v kinách, ktoré si tento mesiac nemôžete nechať ujsť. Budete sa báť, zabávať, ale aj prežívať hlbokú nostalgiu. Poďme na to!

5. Nočné mory z temnôt (8. august 2019)

trailer na Scary Stories to Tell in the Dark
Zdroj: geektyrant.com

Horor Nočné mory z temnôt je založený na ikonickej knižnej sérii s rovnakým názvom. Autor Alvin Shwartz vytvoril až 82 krátkych hororových príbehov, z ktorých kombináciu tých najlepších uvidíme vo filme. Réžiu má na starosti nórsky filmár André Øvredal, ktorý má na konte rôzne desivé drámy a thrillery. Ešte známejším menom je Guillermo del Toro, ktorý sa postaral o produkciu a scenár.

Pokiaľ si chcete o tomto filme prečítať viac, prejdite na toto vlákno.

4. Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw (1. august 2019)

Hobbs & Shaw
Zdroj: socialnews.xyz

Treba tento film vôbec predstavovať? Dwayne „The Rock“ Johnson sa vracia ako Luke Hobbs a jeho bývalý protivník Jason Statham ako britský agent Deckard Shaw. Spolu sa postavia proti nebezpečnému zločincovi Brixtonovi, ktorého si strihol Idris Elba. Opäť môžete zabudnúť na čistokrvné závody, pretože toto je doposiaľ najšialenejšia akčná jazda v histórii celej série. Zaujímavosťou je, že ide o vôbec najlepšie hodnotený film ceje franšízy Rýchlo a zbesilo.

Pokiaľ si chcete o tomto filme prečítať viac, prejdite na toto vlákno.

3. Slnovrat (1. august 2019)

horor slnovrat
Zdroj: kino.de

Režisér Ari Aster nám minulý rok priniesol horor Prekliate dedičstvo, ktorý sa pozeral veľmi ťažko. Tento filmár má úžasnú schopnosť vytvorenia hrozivej atmosféry, pri ktorej sa pomaly ani nedá dýchať. Podobným prípadom je aj jeho nový počin Slnovrat, ktorý možno nie je pre každého konzumenta hororov, ale ide o jeden z najlepších filmov tohto žánru vôbec. Pokiaľ vám u filmov nevadí pomalšie tempo, tak tento určite nemôžete zmeškať.

Pokiaľ si chcete o tomto filme prečítať viac, prejdite na toto vlákno.

2. Toy Story 4 (8. august 2019)

toy story 4 super bowl trailer
Zdroj: afisha.ru

Po takmer desiatich rokoch sa štúdio Pixar vracia s ich najznámejšou sériou. Hračky prichádzajú na scénu s ich najlepším a najdojímavejším príbehom vôbec. Woody, Buzz a celá ich skupina sa presťahovali ku dievčatku Bonnie, keďže Andy odišiel na univerzitu. Tam spoznajú aj hračku vytvorenú z vidličky, Forkyho. V emotívnom príbehu plnom dobrodružstiev mu musia ostatní vysvetliť, čo to vôbec znamená byť hračkou…

Pokiaľ si chcete o tomto filme prečítať viac, prejdite na toto vlákno.

1. Vtedy v Hollywoode (15. august 2019)

Vtedy v Hollywoode tržby
Zdroj: gq.com.au

Dámy a Páni, privítajte deviaty film legendárneho režiséra Quentina Tarantina! Jeho hviezdne obsadenie sa skladá z mien ako Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Timothy Olyphant či Dakota Fanning. Príbeh sa pozrie na televízneho herca (Leonardo DiCaprio) a jeho dlhoročného kaskadéra (Brad Pitt), ktorí sa rozhodnú predsadiť vo filme na konci zlatej éry Hollywoodu – v roku 1969 v Los Angeles.

Pokiaľ si chcete o tomto filme prečítať viac, prejdite na toto vlákno.

Tak čo, na ktorý z týchto filmov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: csfd.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -