TOP 5: Najlepšie hry na konzolu PlayStation 4, ktoré si jednoducho musíte zahrať!

Nenechajte si ujsť

Najlepšie hry na PlayStation 4

Neviete sa rozhodnúť, akú novú hru si kúpiť na PlayStation 4? Pripravili sme pre vás 5 hier, ktoré by ste podľa nás na vašej konzole určite mali skúsiť! No tentokrát nehovoríme len o exkluzivitách ako God of War alebo Detroit: Become Human. Všetky nižšie spomenuté hry si môžete zahrať buď na Xboxe alebo aj PC!

Overwatch

Overwatch bol podľa stránky techradar aj absolútne najlepšou hrou roka 2016. Na PlayStation 4 sa však dostala až minulý rok. Je to klasická strieľačka na spôsob Team Fortress, kde proti sebe hrajú v uzatvorenej mape 2 tímy po 6 hráčoch. Je tam veľa rôznych postáv, z ktorých si môžeme vybrať našu najobľúbenejšiu. Overwatch vyniká najmä svojou PC verziou, kde sa v tejto hre organizujú aj veľké turnaje. Tento herný titul stojí na PlayStation Store $60.

najlepšie hry na PS4
Zdroj: ebgames.ca

FIFA 18

Pre každého nadšenca športu alebo športových hier je FIFA a NHL povinnosťou! Je to hra na dlhé hodiny nie len zábavy, ale aj nervov. V hre si môžeme zahrať futbal proti kamarátom, no aj singleplayer či multiplayer proti ostatným hráčom. Singleplayer v hre prináša zaujímavý príbeh Alexa Huntera, ktorý začal vo Fife 17, no pokračoval aj vo Fife 18 a uvidíme ho aj v nasledujúcej. Hra stojí na PS Store $59,99, no už 28. septembra k nám dorazí nová FIFA 19.

najlepšie hry na PS4
Zdroj: fifaplay.com

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed sa po dlhšej odmlke vrátilo späť. A to hneď do Egypta, pred príbehy predchádzajúcich dielov zo série. V hre nájdeme RPG mechaniky, zaujímavé úlohy, skvelý dej a taktiež aj skvelý spôsob boja. Ak ste aj ostatné diely z tejto hernej série nehrali, keď hru vyskúšate, určite nebudete ľutovať. Assassin’s Creed Origins stojí na PS Store taktiež $59,99.

najlepšie hry na PS4
Zdroj: tiscali.cz

Battlefield 1

Pri Battlefielde 1 sa v tejto hernej sérií po dlhšej dobe vraciame do 1. svetovej vojny. To hre veľmi pomáha, keďže sa snaží nás vtiahnuť do príbehu a nepatrí medzi tuctové moderné strieľačky. Hra má skvelý singleplayer, čo pri Battlefielde často nevidíme, no multiplayer nie je o nič horší! Hra sa dá kúpiť na PS Store za $39,99.

najlepšie hry na PS4
Zdroj: windowscentral.com

Grand Theft Auto V

Myslím, že túto hru netreba predstavovať vôbec nikomu. Je to absolútna klasika a väčšina z nás si zahrala aspoň jeden diel zo série. Čo je väčšia zábava, ako behať po mape a robiť si čo chceme? Keď nás to omrzí, môžme prejsť celý singleplayer, ktorý je taktiež zábava, alebo si s kamarátmi zahrať multiplayer a robiť tam napríklad heisty.

najlepšie hry na PS4
Zdroj: hdqwalls.com

Ktorá z uvedených hier sa vám páči najviac? Nachádza sa tam nejaká, ktorú ste na svojom PS 4 ešte neskúsili? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -