OFFOstatné

TOP 5: Najlepšie hry na konzolu PlayStation 4, ktoré si jednoducho musíte zahrať!

Najlepšie hry na PlayStation 4

Neviete sa rozhodnúť, akú novú hru si kúpiť na PlayStation 4? Pripravili sme pre vás 5 hier, ktoré by ste podľa nás na vašej konzole určite mali skúsiť! No tentokrát nehovoríme len o exkluzivitách ako God of War alebo Detroit: Become Human. Všetky nižšie spomenuté hry si môžete zahrať buď na Xboxe alebo aj PC!

Overwatch

Overwatch bol podľa stránky techradar aj absolútne najlepšou hrou roka 2016. Na PlayStation 4 sa však dostala až minulý rok. Je to klasická strieľačka na spôsob Team Fortress, kde proti sebe hrajú v uzatvorenej mape 2 tímy po 6 hráčoch. Je tam veľa rôznych postáv, z ktorých si môžeme vybrať našu najobľúbenejšiu. Overwatch vyniká najmä svojou PC verziou, kde sa v tejto hre organizujú aj veľké turnaje. Tento herný titul stojí na PlayStation Store $60.

najlepšie hry na PS4

Zdroj: ebgames.ca

FIFA 18

Pre každého nadšenca športu alebo športových hier je FIFA a NHL povinnosťou! Je to hra na dlhé hodiny nie len zábavy, ale aj nervov. V hre si môžeme zahrať futbal proti kamarátom, no aj singleplayer či multiplayer proti ostatným hráčom. Singleplayer v hre prináša zaujímavý príbeh Alexa Huntera, ktorý začal vo Fife 17, no pokračoval aj vo Fife 18 a uvidíme ho aj v nasledujúcej. Hra stojí na PS Store $59,99, no už 28. septembra k nám dorazí nová FIFA 19.

najlepšie hry na PS4

Zdroj: fifaplay.com

Assassin’s Creed Origins

Assassin’s Creed sa po dlhšej odmlke vrátilo späť. A to hneď do Egypta, pred príbehy predchádzajúcich dielov zo série. V hre nájdeme RPG mechaniky, zaujímavé úlohy, skvelý dej a taktiež aj skvelý spôsob boja. Ak ste aj ostatné diely z tejto hernej série nehrali, keď hru vyskúšate, určite nebudete ľutovať. Assassin’s Creed Origins stojí na PS Store taktiež $59,99.

najlepšie hry na PS4

Zdroj: tiscali.cz

Battlefield 1

Pri Battlefielde 1 sa v tejto hernej sérií po dlhšej dobe vraciame do 1. svetovej vojny. To hre veľmi pomáha, keďže sa snaží nás vtiahnuť do príbehu a nepatrí medzi tuctové moderné strieľačky. Hra má skvelý singleplayer, čo pri Battlefielde často nevidíme, no multiplayer nie je o nič horší! Hra sa dá kúpiť na PS Store za $39,99.

najlepšie hry na PS4

Zdroj: windowscentral.com

Grand Theft Auto V

Myslím, že túto hru netreba predstavovať vôbec nikomu. Je to absolútna klasika a väčšina z nás si zahrala aspoň jeden diel zo série. Čo je väčšia zábava, ako behať po mape a robiť si čo chceme? Keď nás to omrzí, môžme prejsť celý singleplayer, ktorý je taktiež zábava, alebo si s kamarátmi zahrať multiplayer a robiť tam napríklad heisty.

najlepšie hry na PS4

Zdroj: hdqwalls.com

Ktorá z uvedených hier sa vám páči najviac? Nachádza sa tam nejaká, ktorú ste na svojom PS 4 ešte neskúsili? Napíšte nám do komentárov!

Related posts
OFFOstatné

Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

OFF

Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Ostatné

Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

OFFOstatné

Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

Pridaj komentár