TIP na hru: Tie najlepšie hry na váš smartfón, ktoré sú zadarmo!

Nenechajte si ujsť

Najlepšie hry na smartfón

Každý hráva hry. Niekedy stolné, niekedy počítačové. V dnešnej dobe si ich však môžeme zahrať aj na našich telefónoch. Toto sú tie najlepšie hry na smartfón, ktoré si stiahnete zadarmo!

Cat Bird (Raiyumi)

Táto hra vás zaujme svojou úžasnou pixelovou grafikou a roztomilosťou. Je to klasická skákačka. Hráte za mačiatko, ktoré má krídla, a musíte sa vždy dostať do špeciálneho portálu. Môžete s ním plachtiť aj skákať. Hra má štyri svety s 25 levelmi, skvelý soundtrack a je zadarmo.

My Lidl Shop (Lidl Digital International)

Každý poznáme aspoň jednu hru, ktorá je o tom, že si tam niečo staviame. Ale už bolo dosť fárm a mestečiek a treba prejsť do obchodov! V tejto hre si staviate vlastný Lidl obchod. Dopĺňate regály, rozširujete predajne, recyklujete odpad a hráte rôzne minihry. Táto hra je podľa mňa skvelá, lebo môžte chodiť do Lidlu a skenovať produkty, za ktoré dostanete špeciálne peniaze. Jediné, čo mi tam vadí, sú bugy, ale tie (dúfajme) časom zmiznú. Hra je zadarmo.

Tiny Rails (Tiny Titans Studios)

V tejto hre zdedíte vlak po svojom dedkovi a začnete s ním rozvážať ľudí a veci po Amerike. Má skvelý pixelart a soundtrack. Môžete si odomykať nové vagóny, štáty a dokonca aj kontinenty! Vlak si časom začnete vylepšovať a skrášľovať. Je skvelá najmä na odpočinok, a ešte k tomu je zadarmo.

Tomb Of The Mask (Playgendary)

Táto hra ma zaujala svojou grafikou. Titul je o tom, že sa musíte dostať z bodu A do bodu B, a nezomrieť pri tom. Je tu veľa skinov, levelov a je tu aj herný mód Arcade, pri ktorom idete do nekonečna a zbierate body. Jediné, čo mi tam vadí, je prítomnosť ‚energie‘. Takže máte len 5 pokusov a keď ich miniete, musíte čakať 3 hodiny, kým vám pribudnú ďalšie. Ale keďže tam je mód Arcade, tak mi to až tak neprekáža. Hra je tiež zadarmo.

Ktorá z vybraných hier vás zaujala najviac? Vyskúšate si niektorú z nich, alebo vás hranie na telefóne nebaví? Vyjadrite sa nám v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -