5 najlepších kasín Ázie 1. časť

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

5 najlepších kasín Ázie 1. časť

Sponzorovaný obsah

V dnešnom článku sme sa vám rozhodli predstaviť prvých 5 najlepších kasín v celej Ázie. Aj keď naplno sa začal hazard rozvíjať v Európe už v dávnej minulosti, s nástupom kolonializmu a úzkych obchodných stykov sa rozniesol po celom svete. Dlho európske kasína dominovali popredným svetovým rebríčkom. Ázijské sa v dnešnej dobe veľmi rýchlo vyrovnali nielen tým európskym, ale aj svetovým. V rozsahu možností pre športové tipovanie, počte ponúkaných hier, kvalitou a obratmi patria k svetovej špičke. V niektorých parametroch ich dokonca preskočili. Ak preto patríte k vášnivým cestovateľom a Ázia vám nie je cudzia, určite by ste nemali prehliadnuť týchto 5 najlepších kasín, aké v súčasnosti má.

Altyn Alma, Kazachstan

Začnime najprv v Kazachstane. Pre niekoho by to mohlo byť paradoxné, že v tejto bývalej socialistickej sovietskej republike môže existovať jedno z najväčších kasín v Ázii s rozlohou 2 000 m2. Kasíno sa nachádza v rozsiahlom komplexe a nesie názov Altyn Alma. Ak sa ho niekedy rozhodnete navštíviť, pripravte sa na 44 stolov, ktoré sú plne obsadené ruletou, rôznymi druhmi pokru a blackjacku. Pre tých z vás, ktorí sú veľmi nadšení, keď im niečo bliká a zvoní, určite oceníte až 150 moderných hracích prístrojov nachádzajúcich sa v špeciálnej automatovej hale.

Parisian Macau a Wynn Palace, Čína

Tu sa hneď zastavíme pri dvoch, ktoré sa nachádzajú v meste Macau, bývalej portugalskej kolónie. Najprv si predstavíme kasíno Parisian Macau. Ako jedinečný prvok, vďaka ktorému spoznáte toto hniezdo hazardu na míle ďaleko, je fakt, že v jeho komplexe sa nachádza replika Eiffelovej veže v polovičnej veľkosti. Hráči si po vstupe môžu vychutnať až 400 ruletových stolov a 2 500 výherných automatov.

Ďalším pevným článkom našej reťaze je Wynn Palace. Kasíno ponúka návštevníkom nadštandardný luxus, umenie so sochami a starovekými čínskymi artefaktami. Po ďalšom nazretí do vnútra vás poteší lákavé portfólio 195 stolových hier, medzi ktorými nechýba ani baccarat, a približne tisícka automatov rôznych žánrov.

Nagaworld, Kambodža

Centrum kambodžského hazardu sa nachádza v hlavnom meste Phnom Penh, kde je situované jedno z najlepších kasín juhovýchodnej Ázie, Nagaworld. Hosťom totiž ponúka súkromné VIP salóny so živou hudbou a v komplexe kasína sa nachádza až 14 rôznych reštaurácii. Hráčov bude určite zaujímať, že okrem 2 500 automatových hier sa môžu tešiť aj na 300 stolov, kde sa roztáča gulička rulety, alebo rozdávajú karty baccaratu, blackjacku či pokru.

Kangwon Land, Južná Kórea

Našu päticu uzatvára najväčšie kasíno Južnej Kórei, Kangwon Land, kde si aj domáci môžu vychutnať trocha hazardu. Kasínu dominuje moderný štýl s množstvom neónových svetiel, ktoré vás rozhodne donútia sadnúť si k jednému z 200 stolov. Juhokórejci veľmi obľubujú baccarat a blackjack a práve preto medzi stolovými hrami dominujú práve tie.

V aktuálnej zdravotníckej situácií môže byť veľmi komplikované sa do nami spomenutých miest dostať. Využite medzitým momentu a vyskúšajte si zadarmo nejakú z online hier, ktorými disponuje každé lepšie slovenské onlne kasíno. Nielenže zistíte, či vás ruleta, blackjack alebo online automaty budú naozaj baviť, ale naučíte sa dôkladne aj pravidlá rulety, mechaniky alebo stratégie, aby ste aj vy mohli v obklopení luxusu, pod svetlami neónov, v dave mnohých divákom alebo v sprievode pekných slečien, zažiariť.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -