Dopozerali ste Squid Game a neviete, čo ďalej? Tu je zoznam najlepších kórejských seriálov na Netflixe

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

TOP 5: Najlepšie kórejské seriály, ktoré ponúka Netflix

Snáď všetci sme už videli populárny seriál Squid Game, ktorý otriasol svetom. A ak ste ho ešte nevideli, určite si ho bežte pozrieť. Tí, ktorí ho ale dopozerali, teraz určite nevedia, čo ďalej. Práve preto vám prinášame najlepšie kórejské seriály, ktoré ponúka streamovací gigant Netflix. Nájdete si medzi nimi niečo?

1. Stranger

Seriál Stranger je kriminálny triler so štipkou mystery. Nájdete v ňom záhadu, vraždu, skvelé herecké výkony a okrem toho mnoho prekvapivých momentov. Prokurátor, ktorý stratil schopnosti pociťovať emócie, sa spojí s detektívkou a spoločne sa pokúsia rozlúsknuť záhadný prípad vraždy a politickej korupcie.

2. Hometown Cha-Cha-Cha

Ak máte chuť na romantickú komédiu, Hometown Cha-Cha-Cha je tým pravým seriálom pre vás. Má 11 epizód a tiež zaujímavý dej, vďaka ktorému ho zhltnete za jeden deň. Rozpráva príbeh o zubárke z veľkomesta, ktorá sa presunie do malej dedinky pri pobreží. Tam si otvorí novú kliniku a spozná muža, s ktorým nemá nič spoločné, no napriek tomu jej padne do oka.

3. Mine

Mine je seriál, ktorý zapadá do žánru mystery, podobne ako prvý spomínaný. Seriál prináša poriadnu nádielku emócií – prekvapenie, smútok, radosť, pobavenie… To všetko v ňom nájdete. Dve ženy žijú vo svete bohatých, no sú zamotané do samých tajomstiev a lží. Peniaze im však pravé šťastie nenahrádzajú, a tak sa ho pokúšajú nájsť inak.

4. Start-Up

Seriál Start-Up vás jednoducho pobaví a rozosmeje. Je to komédia, ktorá má 16 epizód a je jej veľmi ľahké podľahnúť. Sleduje skupinku mladých dospelých, ktorí pracujú v technologickej firme, ale chcú to dotiahnuť ešte ďalej. Ich cieľom je vytvoriť svoj virtuálny sen a vypustiť ho do reálneho sveta.

5. It’s Okay to Not Be Okay

Dramatický romantický seriál It’s Okay to Not Be Okay je klasickým príbehom, kde dievča stretne chlapca a všetko je zrazu krásne a ružové. Príbeh rozpráva o pracovníkovi v psychiatrickej liečebni, ktorý nemá čas na randenie a lásku. Všetko sa preňho ale zmení po tom, ako spozná slávnu autorku detských knižiek, ktorá je však veľmi antisociálna a nikdy nezažila pravú lásku. Navzájom si pomáhajú vyliečiť sa a navyše spoznávajú, o čom je skutočná láska.

Videli ste niektorý z týchto seriálov? Ktorý vás oslovil najviac? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: netflixlife.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -