NETFLIXSeriály

Na aké seriály sa môžeme tešiť už túto jeseň?

eto sa nám končí, no milovníci seriálov sa tešia! Prečo? Pretože v lete majú všetky naše obľúbené seriály pauzu. No s príchodom jesene sa naše čakanie končí, a začína sa seriálové obdobie! Pozrite sa na výber tých najlepších, ktoré sa nám už onedlho vrátia na televízne obrazovky!

Na aké seriály sa teda môžeme tešiť?

Arrow – 5. október na stanici CW

V novej sezóne uvidíme, ako Oliver trénuje nový tím superhrdinov. Uvidíme teda Wild Doga, Artemis a Mr. Terrific. Taktiež v Oliverových flashbackoch nahliadneme na jeho spoluprácu s ruskou Bratvou.

Arrow a jeho tím

Flash – 4. október na stanici CW

Barry sa snažil zachrániť svojich rodičov tým, že zmení tok času. No netušil, že tým zmení úplne všetko. Keď sa vráti do Central City, nič nebude také, ako si to pamätal. Nová sezóna sa teda zameria na príbeh Flashpoint.

Flash

Legends of Tomorrow – 13. október na stanici CW

Po tom čo tento časom-cestujúci tím zo sveta DC porazí ich nepriateľa Vandala Savagea, do tímu príde posila! V novej sezóne sa ku “Legendám zajtrajška” pridá Vixen. Tá je babkou tej Vixen, ktorú poznáme zo seriálu Arrow.

Legends of Tomorrow

The Walking Dead – 23. október na stanici AMC

Konečne sa dozvieme, o koho nás Negan ukrátil, resp. koho ukrátil o hlavu. Okrem iného nám nová sezóna predstaví vodcu Kingdomu Ezekiela s jeho tigricou Shivou. Ako si s novými nástrahami poradí Rick a jeho parta?

Negan a Rickova parta

Nebojte, to nieje všetko.

10. októbra sa na CW ukáže Supergirl, ktorá sa dostane do Arrow-verse, a uvidíme aj Supermana. 20. septembra sa na ABC vrátia Agents of S.H.I.E.L.D, a v nich sa nám ukáže aj sám Ghost Rider. Na stanicu Fox sa 19. septembra vrátia seriály Lucifer a Gotham.

Čerešnička na torte, Luke Cage!

Dokonca uvidíme Marvel seriál, ktorý bude premiérovať 30 septembra na Netflixe. Nieje ním nikto iný, ako dlho očakávaný Luke Cage! Ten bude v Harleme rozdávať tvrdé rany. Má nadľudskú silu, a nezničiteľnú pokožku. Vidieť ste ho mohli už v Jessice Jones. Luke sa budúci rok pridá ku Daredevilovi, Jessice a Iron Fistovy, a vytvoria tím Defenders.

Luke Cage

Na ktorý z týchto seriálov sa tešíte najviac? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  1 Comment

  Pridaj komentár